رفتن به بالا
  • Saturday - 16 April 2016 - 11:36
  • کد خبر : ۳۵۴۵۸
20

لینک کوتاه:
استاندار کرمان در بردسیر:

40 هزار میلیارد ریال پروژه توسعه ای در بخش های مختلف افتتاح می شود

استاندار کرمان گفت: در سال جاری 40 هزار میلیارد ریال پروژه توسعه ای در بخش های مختلف از جمله کشاورزی، گردشگری و عمرانی در استان کرمان افتتاح می شود. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر؛ علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان در آیین افتتاح کارخانه ی فولاد سازی بردسیر در شرکت صنایع فولاد کرمان(بردسیر) به […]

به گزارش هزار نیوز ؛

استاندار کرمان گفت: در سال جاری 40 هزار میلیارد ریال پروژه توسعه ای در بخش های مختلف از جمله کشاورزی، گردشگری و عمرانی در استان کرمان افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر؛ علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان در آیین افتتاح کارخانه ی فولاد سازی بردسیر در شرکت صنایع فولاد کرمان(بردسیر) به افتتاح شش هزار و 200 میلیارد تومان پروژه در  استان کرمان در سال 93 اشاره کرد و گفت: در سال جاری 40 هزار میلیارد ریال پروژه توسعه ای در بخش های مختلف از جمله کشاورزی، گردشگری و عمرانی در استان کرمان افتتاح می شود.

استاندار کرمان ادامه داد : در سال گذشته نیز پنج هزار و 200 میلیارد تومان پروژه عمرانی در استان کرمان افتتاح شده است.

وی به  در دست اجرا بودن بزرگترین تونل انتقال آب خاورمیانه در استان کرمان اشاره و بیان داشت : اتصال ریلی استان کرمان نیز تصویب شده و در این زمینه هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری پیش بینی شده است که 65 درصدتوسط  شرکت بخش خصوصی و 35 درصد توسط شرکت راه آهن دولتی صورت می گیرد.

رزم حسینی با تاکید بر اینکه این طرح در سفر ریاست جمهوری افتتاح می شود، گفت:  حلقه مفقوده صنعت ریلی استان کرمان در این دولت تکمیل می شود.

 

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه