رفتن به بالا
  • Saturday - 30 April 2016 - 12:06
  • کد خبر : ۳۶۳۰۶
2

لینک کوتاه:
مدیر آموزش و پرورش بردسیر :

400 دانش آموز اتباع بیگانه در کنار دانش آموزان بردسیری در حال تحصیل هستند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر گفت: 400 دانش آموز اتباع بیگانه در شهر بردسیر در کنار دانش آموزان ایرانی در حال ادامه تحصیل هستند. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر؛ محمد کاظمی نژاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر در حاشیه بازدید هیات دیپلماتیک از مدرسه مهمانشهر شهرستان بردسیر گفت: چهار واحد آموزشی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر گفت: 400 دانش آموز اتباع بیگانه در شهر بردسیر در کنار دانش آموزان ایرانی در حال ادامه تحصیل هستند.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر؛ محمد کاظمی نژاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر در حاشیه بازدید هیات دیپلماتیک از مدرسه مهمانشهر شهرستان بردسیر گفت: چهار واحد آموزشی در چهار مقطع تحصیلی در این مهمانشهر وجود دارد.

وی افزود: تمامی کلاس های این مرکز در محل های ثابت برگزار می شود و تنها چهار کلاس درس در کانکس در حال برگزاری است.

کاظمی با اشاره به اینکه  400 دانش آموز اتباع بیگانه در شهر بردسیر در کنار دانش آموزان ایرانی در حال ادامه تحصیل هستند ؛ خاطرنشان کرد: در سال گذشته تفکیک مدارس دخترانه و پسرانه به صورت کامل انجام شد.

در ادامه این مراسم به 9 نفر از دانش آموزانی که در مسابقه نقاشی شرکت کرده بودند جوایز نقدی به ارزش 27 میلیون ریال داده تقدیم شد.

همچنین در این سفر علاوه بر کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش ، محمدی فر مدیر کل امور اتباع وزارت کشور و هیات هجده نفر شامل سفرای کشور های استرالیا، هلند،ایتالیا ، سوئد ، ترکیه و افغانستان و همچنین نمایندگانی از کشورهای ژاپن، برزیل، فرانسه، رومانی و… برای بررسی اوضاع پناهندگان خارجی از مهمانشهر شهید چمران و واحدهای آموزشی مستقر در این مهمانشهر بازدید نمودند .

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه