رفتن به بالا
  • Saturday - 30 April 2016 - 13:12
  • کد خبر : ۳۶۲۹۱
518347_642

لینک کوتاه:
سرهنگ حمیدی خبر داد:

52 مجروح در 2 حادثه واژگونی اتوبوس

رییس پلیس راه راهور ناجا از مجروح شدن 52 تن در 2 حادثه واژگونی اتوبوس خبر داد. به گزارش هزار نیوز ؛سرهنگ محمد حسین حمیدی  با اشاره به وقوع دو حادثه واژگونی اتوبوس گفت: حوالی ساعت 5:20 بامداد امروز در کیلومتر 21 محور کاشان – قم محدوده استان قم، یک دستگاه اتوبوس “مان” با 25 سرنشین واژگون […]

به گزارش هزار نیوز ؛
رییس پلیس راه راهور ناجا از مجروح شدن 52 تن در 2 حادثه واژگونی اتوبوس خبر داد.

به گزارش هزار نیوز ؛سرهنگ محمد حسین حمیدی  با اشاره به وقوع دو حادثه واژگونی اتوبوس گفت: حوالی ساعت 5:20 بامداد امروز در کیلومتر 21 محور کاشان – قم محدوده استان قم، یک دستگاه اتوبوس “مان” با 25 سرنشین واژگون شد.
وی با اشاره به این که این اتوبوس از اصفهان به مقصد تهران در حال حرکت بود افزود: در پی این حادثه تمامی 25 سرنشین اتوبوس مجروح شدند که تعدادی از آنها سرپایی مداوا و مابقی توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

رییس پلیس راه راهور ناجا با اشاره به این که اتوبوس مذکور متعلق به تعاونی همسفر اصفهان بود، تصریح کرد: بررسی کارشناسان پلیس‌راه نشان داد علت این حادثه خستگی و خواب‌آلودگی راننده بوده است.

وی افزود: تنها 20 دقیقه پس از این حادثه یعنی حوالی ساعت 5:40 بامداد شنبه در کیلومتر 20 محور چوپانان – انارک در استان اصفهان یک دستگاه اتوبوس ولوو با 27 سرنشین بر روی سقف واژگون شد.

رییس پلیس راه راهور ناجا با اشاره به این که خستگی و خواب‌آلودگی راننده علت این حادثه بوده است گفت: در این حادثه تمامی 27 سرنشین اتوبوس مجروح شدند که تعدادی از آنها به مراکز امدادی منتقل شدند.

وی با اشاره به این که اتوبوس مذکور از مشهد به سمت اصفهان در حال حرکت بود خاطرنشان کرد: این اتوبوس متعلق به تعاونی ایمن سفر ایرانیان اصفهان بوده است.

رییس پلیس راه راهور ناجا با هشدار به رانندگان اتوبوس تاکید کرد: برابر دستورالعمل صادره، دفترچه و گواهینامه رانندگی رانندگان اتوبوس مقصر در تصادفات فوتی و جرحی ضبط شده و این افراد اجازه رانندگی نخواهند داشت.
انتهای متن/منبع: خبرگزاری میزان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه