رفتن به بالا
  • Saturday - 16 April 2016 - 08:50
  • کد خبر : ۳۵۴۳۳
5342be34ae30537b3b217b22116be3d4_500

لینک کوتاه:
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:

80 درصد بنگاه‌های اقتصادی کرمان کسری منابع مالی دارند

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: 80 درصد بنگاه‌های اقتصادی استان کرمان به دلیل کسری منابع مالی با مشکل مواجه هستند. به گزارش هزار نیوز ؛  محمدرضا پورابراهیمی ظهر امروز در جلسه مشترک ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در استان کرمان با حضور وزیر امور اقتصاد […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: 80 درصد بنگاه‌های اقتصادی استان کرمان به دلیل کسری منابع مالی با مشکل مواجه هستند.

به گزارش هزار نیوز ؛  محمدرضا پورابراهیمی ظهر امروز در جلسه مشترک ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در استان کرمان با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی اظهار داشت: وضعیت سودآوری شرکت‌های بزرگ استان کرمان نسبت به سال‌های گذشته به شدت پایین آمده و در مورد اخذ مالیاتی نسبت به سود آنها باید اتخاذ تصمیم شود.

وی عنوان کرد: مالیات نهایی کشور در سال گذشته یک هزار و 600 میلیارد تومان بود در حالی که برای استان کرمان 2 هزار میلیارد تومان ابلاغ شد.

پورابراهیمی با بیان اینکه این میزان مالیات بار زیادی بر دوش کسبه و فعالان اقتصادی وارد می‌کند، افزود: تامین مالی بنگاه‌ها از بزرگ‌ترین مشکلات اقتصادی کشور و استان کرمان است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر 80 درصد بنگاه‌های اقتصادی استان کرمان به دلیل کسری منابع مالی با مشکل مواجه هستند و آثار آن در اقتصاد استان کاملا مشهود است.

وی گفت: ستاد سرمایه‌گذاری استان‌های دیگر امکانات قابل توجهی دارند و کرمان تنها استانی است که ستاد سرمایه‌گذاری آن نیازمند تجهیز سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است.

انتهای متن/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه