رفتن به بالا
  • Thursday - 28 April 2016 - 11:16
  • کد خبر : ۳۶۱۹۷
13941018000089_PhotoA

لینک کوتاه:
باتلاش ماموران انتظامی کرمان؛

860 کیلو مواد مخدر در کرمان کشف و ضبط شد

باتلاش ماموران انتظامی کرمان 860 کیلو مواد مخدر در استان کرمان کشف و ضبط شد. به گزارش هزار نیوز ؛ به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمان، ناصر فرشید گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان و استان اردبیل در اقدام اطلاعاتی مشترک توانستند، سرنخ هایی از عبور یک محموله مواد مخدر به دست […]

به گزارش هزار نیوز ؛

باتلاش ماموران انتظامی کرمان 860 کیلو مواد مخدر در استان کرمان کشف و ضبط شد.

به گزارش هزار نیوز ؛ به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمان، ناصر فرشید گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان و استان اردبیل در اقدام اطلاعاتی مشترک توانستند، سرنخ هایی از عبور یک محموله مواد مخدر به دست آورند.

فرشید ادامه داد: با مشخص شدن زمان عبور این محموله کنترل محورهای مواصلاتی تشدید و در این رابطه تیمی از اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان به یک کامیون ولوو حامل هندوانه مشکوک شدند.

وی با اشاره به توقیف این خودرو در محور ماهان – کرمان اضافه کرد: در بازرسی فنی از یک کامیون 15 بسته تریاک به وزن 100 کیلوگرم کشف و متهم نیز دستگیر شد.

دستگیری 2 قاچاقچی و کشف 170 کیلو تریاک در رابر

علی نمازیان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری ماموران یگان امداد این فرماندهی هنگام گشت‌زنی نامحسوس در سطح حوزه استحفاظی در محور جیرفت – رابر به یک دستگاه خودروی پژو 405 مشکوک و دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی رابر اظهار داشت: دراین عملیات راننده خودرو پس از ورود به ایست و بازرسی بدون توجه به ایست پلیس قصد فرار داشت که پس از طی مسافتی متوقف شد.

نمازیان افزود: پس از انتقال خودرو به پارکینگ 170 کیلوگرم تریاک را از جعبه خودرو کشف و دو نفر قاچاقچی به همراه مواد مکشوفه با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی داده شد.

590 کیلو انواع مخدر از بین ضایعات شیشه کشف شد

همچنین سردار رضا بنی‌اسدی گفت: ماموران ایستگاه بازرسی مرصاد واقع در سه‌راهی راین حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کاویان مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: ماموران در بازرسی فنی این کامیون که حامل ضایعات شیشه بود، 354 کیلو و 300 گرم حشیش، 218 کیلو و 900 گرم تریاک و 16 کیلو و 500 گرم هروئین را کشف کردند.

وی مجموع مواد مخدر را 589 کیلو و 700 گرم ذکر کرد و بیان داشت: در این عملیات یک نفر متهم دستگیر یک دستگاه کامیون توقیف و به همراه مواد کشف شده به مراجع قانونی ذیربط تحویل داده شد.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه