رفتن به بالا
  • Sunday - 15 May 2016 - 08:36
  • کد خبر : ۳۶۷۷۷
4520317_628

لینک کوتاه:
افزایش تدابیر امنیتی در آمریکا:

ادعای بستن بمب به شکم در فرودگاه مخصوص اوباما

به دنبال ادعای یک زن مبنی بر بستن بمب به شکم در فرودگاه مخصوص پرواز هواپیمای رئیس‌جمهور آمریکا، این فرودگاه برای مدتی تعطیل شد. به گزارش هزار نیوز ؛ به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک پایگاه هوایی آمریکا که  هواپیمای مخصوص رئیس جمهور این کشور در آن فرود می آید، برای مدت کوتاهی تعطیل شد. تعطیلی پایگاه […]

به گزارش هزار نیوز ؛
به دنبال ادعای یک زن مبنی بر بستن بمب به شکم در فرودگاه مخصوص پرواز هواپیمای رئیس‌جمهور آمریکا، این فرودگاه برای مدتی تعطیل شد.

به گزارش هزار نیوز ؛ به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک پایگاه هوایی آمریکا که  هواپیمای مخصوص رئیس جمهور این کشور در آن فرود می آید، برای مدت کوتاهی تعطیل شد.
تعطیلی پایگاه هوایی «جوینت بیس اندروز» پس از آن صورت گرفت که یک زن در این فرودگاه ادعا کرد بمب به همراه دارد.
در صفحه این پایگاه هوایی در شبکه اجتماعی «توییتر» درباره این حادثه آمده است: حوالی ساعت 5 و 15 دقیقه عصر پنجشنبه به وقت محلی، یک زن وارد مرکز کنترل بازدید کنندگان در فرودگاه جوینت بیس اندروز  شد و ادعا کرد بمبی را به شکم خود وصل کرده است.
بر اساس این گزارش زمانی که نیروهای عملیات اضطراری به محل رسیدند، این فرد بازداشت شد و گروه خنثی سازی بمب پس از بررسی اعلام کرد هیچ بمبی وجود ندارد.
نیروهای عملیات اضطراری هنوز هم در حال بررسی محل هستند و از افراد مقیم و پرسنل محل درخواست کردند از این منطقه دوری کنند.
این پایگاه هوایی در فاصله حدود 15 مایلی جنوب شرق واشینگتن قرار دارد، و فرودگاه اصلی مورد استفاده هواپیمای مخصوص رئیس جمهور آمریکا، وزیر امور خارجه و سایر مقامات عالی این کشور و همچنین مقامات عالی دیگر کشورها است که به آمریکا سفر می کنند.
انتهای متن/منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه