رفتن به بالا
  • Tuesday - 17 May 2016 - 10:25
  • کد خبر : ۳۷۰۳۰
4540494_602

لینک کوتاه:

ادعای نماینده کنگره: جزئیات حادثه «ربوده‌شدن» تفنگداران آمریکایی بوسیله ایران شوک‌آور است

«رندی فوربس» ادعا می‌کند جزئیات حادثه بازداشت تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس به حدی شوک‌آور است که اوباما از افشای آن سرباز می‌زند. به گزارش هزار نیوز ؛فاکس نیوز در مطلبی دربارۀ ادعای یکی از اعضای کمیته نیروهای مسلح مجلس آمریکا نوشت: جزئیات طبقه‌بندی‌شده در خصوص رفتار تهران با تفنگدارانی که اوایل سال جاری میلادی در خلیج […]

به گزارش هزار نیوز ؛
«رندی فوربس» ادعا می‌کند جزئیات حادثه بازداشت تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس به حدی شوک‌آور است که اوباما از افشای آن سرباز می‌زند.

به گزارش هزار نیوز ؛فاکس نیوز در مطلبی دربارۀ ادعای یکی از اعضای کمیته نیروهای مسلح مجلس آمریکا نوشت: جزئیات طبقه‌بندی‌شده در خصوص رفتار تهران با تفنگدارانی که اوایل سال جاری میلادی در خلیج فارس بوسیله ایران بازداشت شدند، مردم آمریکا را شوکه خواهد کرد.

«رندی فوربس» در گفتگو با پایگاه اینترنتی «واشینگتن فری بیکن» مدعی شده است: دولت اوباما در حال حاضر این جزئیات را در اختیار دارد و از افشای آن‌ خودداری می‌کند.
وی افزود ممکن است افشای جزئیات کامل این حادثه برای عموم، چندین ماه دیگر و تا پایان سال جاری میلادی به طول بیانجامد.
فوربس در ادامه مدعی شد: جزئیات «ربوده‌شدن» تفنگداران ممکن است به بروز جنجال در میان مردم آمریکا منجر شود. مسئله‌ای که مدیریت اوباما در خصوص این حادثه را زیر سؤال خواهد برد.
بسیاری از کارشناسان معتقدند نحوه حل این مشکل بوسیله کاخ سفید قوانین بین‌المللی و دریایی را نقض کرد.
او در ادامه ادعاهایش افزود: روش عملکرد دولت آمریکا و از طرف دیگر ایران مردم را شوکه خواهد کرد. این مسئله باعث نگرانی بسیاری از آمریکایی‌ها خواهد شد. به همین خاطر از اعضای کنگره درخواست کردم گزارش مربوط به جزئیات را مطالعه کنند تا در جریان کامل آن قرار بگیرند.
او در پایان مدعی شد: عملکرد ایران در برخورد با نظامیان آمریکا که شامل فیلم‌برداری از آن‌ها هنگام گریه و اجبار این افراد به عذرخواهی به زور اسلحه بود، به احتمال زیاد بسیار بدتر از صحنه‌ها و گزارش‌هایی است که در این خصوص منتشر شد.
انتهای متن/منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه