رفتن به بالا
  • Wednesday - 4 May 2016 - 09:27
  • کد خبر : ۳۶۵۶۷

لینک کوتاه:

اصلاح طلبان به دوقطبی لاریجانی-عارف دامن نمی زنند/ عارف با لاریجانی رقابت نمی کند

در گفتار و نوشتار اعضای فهرست امید، چه اصلاح‌طلبان و چه حامیان دولت تلاش شده است تا به شکل‌گیری دوقطبی عارف- لاریجانی دامن زده نشود، چه در بحث ریاست و چه در بحث شکل‌گیری فراکسیون‌ها. به گزارش هزار نیوز ؛  شرق نوشت: از طرفی، شکل‌گیری فراکسیون‌ها در این مقطع خود می‌تواند نقشه مجلس دهم و […]

به گزارش هزار نیوز ؛

در گفتار و نوشتار اعضای فهرست امید، چه اصلاح‌طلبان و چه حامیان دولت تلاش شده است تا به شکل‌گیری دوقطبی عارف- لاریجانی دامن زده نشود، چه در بحث ریاست و چه در بحث شکل‌گیری فراکسیون‌ها.

به گزارش هزار نیوز ؛  شرق نوشت: از طرفی، شکل‌گیری فراکسیون‌ها در این مقطع خود می‌تواند نقشه مجلس دهم و مناسبات سیاسی و نحوه تعاملات آن را مشخص کند. براساس ‌این هر قدر که فراکسیون امید با تعداد بیشتری شکل بگیرد، قطعا وزن و نقش تعیین‌کننده‌ای در همه برنامه‌های مجلس آینده خواهد داشت؛ از تغییرات در هیأت‌رئیسه گرفته تا جایگاه ریاست و نیز دردست‌گرفتن کمیسیون‌های مهم و تأثیرگذار. نقشی که الزاما به معنای اشغال کرسی‌های مهم نخواهد بود؛ بلکه می‌تواند با تبادل امتیاز به منویات بلندمدت خود جامه عمل بپوشاند.

اما فصل‌الخطاب به نظر می‌رسد سخنان عارف در حاشیه سخنرانی در دانشگاه خوارزمی باشد که گفته است: «رقابتی در کار نیست، موضعمان را بارها اعلام کرده‌ایم که همان شکل‌گیری مجلس تعاملی‌ است و همه فراکسیون‌ها و تمامی نمایندگان باید در آن مشارکت داشته باشند».

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه