رفتن به بالا
  • Saturday - 7 May 2016 - 10:08
  • کد خبر : ۳۶۶۳۳
IMG13190988

لینک کوتاه:
بیژن نوباوه مطرح کرد؛

اعتراف رئیس جمهور به وجود فساد در دستگاه‌های اداری

 نماینده مردم تهران در خانه ملت گفت: قوه نظارت دولت‌ها نسبت به بدنه خود ضعیف است تا جایی که رئیس جمهور در ماه گذشته خطاب به دستگاه‌های اداری بیان کرد اگر قرار دادی که با کشورهای خارجی منعقد می‌شود، مشکوک به رانت باشد آن قرار داد کم لم یکن تلقی و لغو خواهد شد. به […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 نماینده مردم تهران در خانه ملت گفت: قوه نظارت دولت‌ها نسبت به بدنه خود ضعیف است تا جایی که رئیس جمهور در ماه گذشته خطاب به دستگاه‌های اداری بیان کرد اگر قرار دادی که با کشورهای خارجی منعقد می‌شود، مشکوک به رانت باشد آن قرار داد کم لم یکن تلقی و لغو خواهد شد.

به گزارش هزار نیوز ؛ بیژن نوباوه، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، در گفتگو با  خبرگزاری دانشجو، اشاره به این شرکت مپنا یکی از تولید کنندگان کالاهای زیربنایی کشور شناخته شده است، گفت: نه تنها کالاهای شرکت مپنا بلکه در بسیاری از موارد دیگر نیز شاهد هستیم کالاهای تولید داخل از دیگر کشور‌ها با قیمت ارزان‌تر از تولید داخل وارد می‌شود.
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس، ادامه داد: همواره در بدنه دولت‌ها کسانی حضور دارند که به دنبال ایجاد رانت در کشور هستند چراکه واردات برای آن‌ها سود بیشتری دارد و این نوع رفتار به دولت و نظام اقتصادی کشورآسیب وارد می‌سازد.

نماینده مردم تهران در مجلس نهم با بیان این مطلب که مسئولان مپنا درباره واردات توربین از خارج کشور توضیحاتی را مطرح کرده‌اند، تأکید کرد: طبق قانون اساسی کشورمان هیچ کالای ساخت داخل نباید از خارج کشور وارد شود و واردات این نوع کالا‌ها نقض قانون اساسی است.

نوباوه تصریح کرد: از آنجایی که چندین سال است مقام معظم رهبری در زمینه واردات کالاهای تولید داخل هشدار داده است و این هشدار‌ها نشان دهنده آن است که قوانین بدرستی در کشور اجرا نمی‌شود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به اعتراف روحانی به وجود فساد در دستگاه های اداری، گفت: قوه نظارت دولت‌ها نسبت به بدنه خود ضعیف است تا جایی که رئیس جمهور در ماه گذشته خطاب به دستگاه های اداری بیان کرد اگر قرار دادی که با کشورهای خارجی منعقد می‌شود، مشکوک به رانت باشد آن قرار داد کم لم یکن تلقی و لغو خواهد شد.

نماینده مردم تهران در پایان تأکید کرد: در حقیقت این نوع رفتار رئیس جمهور نسبت به دستگاه های اداری نوعی اعتراف به وجود فساد در دستگاه‌ها بشمار می‌رود.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه