رفتن به بالا
  • Monday - 30 May 2016 - 11:17
  • کد خبر : ۳۷۷۸۳
13940809001282_PhotoD

لینک کوتاه:
مدیرکل دفتر ازدواج وزارت ورزش در گفت‌وگو با فارس خبر داد

افتتاح 160 مرکز مشاوره ازدواج تا پایان سال در کشور

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان، گفت: تا پایان امسال 160 دفتر مشاوره ازدواج در کشور راه اندازی خواهد شد که از این تعداد کارهای 60 دفتر انجام شده است و امیدواریم از تابستان امسال فعالیت خود را آغاز کنند.                       […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان، گفت: تا پایان امسال 160 دفتر مشاوره ازدواج در کشور راه اندازی خواهد شد که از این تعداد کارهای 60 دفتر انجام شده است و امیدواریم از تابستان امسال فعالیت خود را آغاز کنند.

                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ناصر صبحیمدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: مراکز مشاوره ازدواج قبلی که از سازمان ملی جوانان مجوز دریافت کرده بودند باید خودشان را با استانداردهای سازمان نظام روانشناسی تطبیق بدهند و از سال 92 به بعد نیز اعطای مجوز به مراکز مشاوره ازدواج با همکاری سازمان نظام روانشناسی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: متقاضیان ابتدا باید از سازمان نظام روانشناسی پروانه شخصی دریافت کنند سپس با مراجعه به وزارت ورزش و جوانان درخواست خود را مطرح کرده و مراحل اداری لازم را طی کند در صورت احراز شرایط مناسب، دوباره به سازمان نظام روانشناسی معرفی شده و مجوز راه اندازی مرکز به صورت مشترک به آنها داده می‌شود.

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: هم اکنون 54 مرکز مشاوره ازدواج قانونی در کشور وجود دارد و اقدامات لازم برای راه اندازی 60 دفتر نیز انجام شده است که امیدواریم بتوانند فعالیت خود را از تابستان امسال آغاز کنند.

صبحی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا پایان سال نیز 100 مرکز مشاوره ازدواج دیگر به مجموع این مراکز اضافه شوند.

انتهای پیام/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه