رفتن به بالا
  • Monday - 16 May 2016 - 12:18
  • کد خبر : ۳۶۹۴۱
13910324000485_PhotoA

لینک کوتاه:
نماینده مردم تهران در مجلس:

ای کاش دولت به جای ناله برای یارانه کمی به مصیبت‌های برجام توجه می‌کرد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ای کاش دولت به جای ناله برای پرداخت یارانه به مردم کمی به مصیبت وارده از ناحیه برجام توجه می‌کرد.                                                     اخبار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ای کاش دولت به جای ناله برای پرداخت یارانه به مردم کمی به مصیبت وارده از ناحیه برجام توجه می‌کرد.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ سیدمسعود میرکاظمی در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (27 اردیبهشت 95) گفت: مدتی است که از تصویب و اجرای برجام می‌گذرد و مردم شاهد قول‌های متفاوتی در این باره هستند.

وی ادامه داد: ای کاش دولت به جای ناله برای پرداخت یارانه به مردم کمی به مصیبت وارده از ناحیه برجام توجه می‌کرد. همان گوش‌های ناشنوا که منتقدین را با القاب مختلف خطاب و حتی به هم‌نوایی با رژیم صهیونیستی متهم کردند اما شاهدیم که پیش‌بینی مقام معظم رهبری و نقد کارشناسی منتقدین درست بود و امروز آنچه نباید اتفاق می‌افتاد رقم خورد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از تعطیلی آب سنگین اراک تا جمع شدن سانتریفیوژها و از دست دادن امکان تحقیق و توسعه از یک سو و از سوی دیگر ذوق‌زدگی برخی آقایان در تصویب برجام و عبور از خطوط قرمز و ضعیف نشان دادن جمهوری اسلامی ایران در مقابل تحریم‌ها برجامی را رقم زد که هیچ ضمانتی در آن وجود ندارد و متاسفانه به جای عذرخواهی مردم طلبکارانه از نتایج غیرواقعی برجام سخن می‌‌گویند.

انتهای متن/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه