رفتن به بالا
  • Wednesday - 4 May 2016 - 10:31
  • کد خبر : ۳۶۵۶۱
JamNewsImage16073358

لینک کوتاه:
بازیگر معروف زن برای 4روز فیلمبرداری 1 میلیارد تومان دستمزد گرفت:

بازیگر معروف زن برای 4روز فیلمبرداری 1 میلیارد تومان دستمزد گرفت!+عکس

جولیا رابرتس بازیگر 48 ساله هالیوود, برای بازی به مدت چهار روز, مبلغی در حدود 1 میلیارد تومان دریافت کرد. به گزارش هزار نیوز ؛جولیا رابرتس برای بازی نقش مکمل زن در فیلم «روز مادر» چهار روز در صحنه فیلمبرداری حاضر شد و سه میلیون دلار دستمزد گرفت. رابرتس که برای هر روز حضور در صحنه 750 […]

به گزارش هزار نیوز ؛
جولیا رابرتس بازیگر 48 ساله هالیوود, برای بازی به مدت چهار روز, مبلغی در حدود 1 میلیارد تومان دریافت کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛جولیا رابرتس برای بازی نقش مکمل زن در فیلم «روز مادر» چهار روز در صحنه فیلمبرداری حاضر شد و سه میلیون دلار دستمزد گرفت.

رابرتس که برای هر روز حضور در صحنه 750 هزار دلار دستمزد گرفته، یکی از گرانترین بازیگران زن سینمای آمریکا است. البته این بازیگر سال 2000 نیز برای بازی در فیلم «ارین براکویچ» 20 میلیون دلار دستمزد گرفت. این میزان دستمزد برای یک بازیگر زن در هالیوود هنوز هم بسیار چشمگیر است.

 

اکران «روز مادر» از چند روز پیش در آمریکای شمال آغاز شده است. این فیلم در گیشه چندان موفق نبود و در افتتاحیه به فروشی برابر با 8.3 میلیون دلار بسنده کرد. شاید این نشانی از افول دوران ستاره بودن جولیا رابرتس باشد که روزگاری به تنهایی بار جذب تماشاگران به سینما را یک تنه به دوش می‌کشید.

 

یکی از دلایل شکست تجاری «روز مادر» را می‌توان در نقدهای تندی دانست که درباره آن منتشر شد. جنیفر آنیستون و کیت هادسن دیگر بازیگران سرشناس این فیلم به کارگردانی گری مارشال هستند.

 

این بازیگر که در چند سال گذشته کم‌کار بوده، در «هیولای پول» به کارگردانی جودی فاستر کنار جرج کلونی نقش‌آفرینی کرده است.

 

بازیگر «عروس فراری» سال 2010 با حضور کوتاه خود فیلم «روز ولنتاین» را تبدیل به یک موفقیت تجاری کرد. او برای بازی در آن فیلم نیز سه میلیون دلار  دستمزد گرفته بود.

 

انتهای متن/منبع:خبر آنلاین

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه