رفتن به بالا
  • Wednesday - 4 May 2016 - 09:07
  • کد خبر : ۳۶۵۳۹
images

لینک کوتاه:

بایرن مونیخ حذف و اتلتیکو مادرید فینالیست شد

تیم فوتبال بایرن مونیخ با وجود برتری در دیدار برگشت مقابل اتلتیکو مادرید در مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا از صعود به فینال باز ماند تا شاگردان شایسته سیمئونه فینالیست شوند. به گزارش هزار نیوز ؛  تیم های فوتبال بایرن مونیخ و اتلتیکو مادرید دیدار برگشت خود در مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان […]

به گزارش هزار نیوز ؛
تیم فوتبال بایرن مونیخ با وجود برتری در دیدار برگشت مقابل اتلتیکو مادرید در مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا از صعود به فینال باز ماند تا شاگردان شایسته سیمئونه فینالیست شوند.
به گزارش هزار نیوز ؛  تیم های فوتبال بایرن مونیخ و اتلتیکو مادرید دیدار برگشت خود در مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را از ساعت ۲۳:۱۵ روز سه شنبه در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا برگزار کردند که این دیدار را تیم بایرن مونیخ ۲ بر یک پیروز شد اما اتلتیکو مادرید با توجه به برتری یک بر صفر در بازی رفت و گل زده در خانه حریف راهی فینال این مسابقات شد.

هر دو تیم در شروع بازی تا حدی محتاط بودند با این حال بایرن مونیخ نخستین خطر را روی ضربه لواندوفسکی ایجاد که ضربه این بازیکن به کنار دروازه رفت. میزبان که بازی را تحت کنترل داشت در دقیقه ۲۰ موقعیت خوبی برای دستیابی به گل داشت اما لواندوفسکی این فرصت را از دست داد. حملات تیم بایرن با ضربات ویدال و فیلیپ لام ادامه یافت اما خبری از گل نشد.

بایرن مونیخ در دقیقه ۳۱ بازی به گل دست یافت. ژابی آلونسوی از یک ضربه کاشته توپ را درون دروازه اوبالک جای داد. هافبک اسپانیایی تیم بایرن توپ را از میان مدافعان حریف عبور داد تا دروازه اتلتیکو گشوده شود.

بایرن مونیخ از بهم ریختگی عجیب تیم اتلتیکو استفاده کرد و در دقیقه ۳۴ روی خطای خیمنز صاحب یک ضربه پنالتی شد اما مولر این فرصت را از دست داد و ضربه او را اوبلاک به خوبی دفع کرد. دقایقی بعد در کنار زمین سیمئونه با گواردیولا درگیر شد و التهاب را به اوج خود رساند. در دقایق باقی مانده اتفاق خاصی رخ نداد و بازی در نیمه نخست با یک گل به سود بایرن پایان یافت.

نیمه دوم شروعی نسبتا آرام داشت. بایرن مونیخ میداندار بود اما در دقیقه ۵۴ بود که اتلتیکو مادرید روی یک ضد حمله به گل رسید. گریزمان با پاس تورس از آفسایدگیری مدافعان حریف به شکل مشکوکی گریخت و با نویر تک به تک شد و توپ را درون دروازه بایرن جای داد.

بعد از این گل خوان فران، مدافع راست اتلتیکو یک بار با شوت خود دروازه نویر را تهدید کرد و پس از آن بود که بایرن بازی را در دست گرفت. شوت راه دور آلونسو و در ادامه ضربه خطرناک لواندوفسکی که توسط اوبالک مهار شد از جمله حملات بایرنی ها بود.

تیم بایرن مونیخ در دقیقه ۷۴ گل دوم خود را نیز به ثمر رساند. رابرت لواندوفسکی در دهانه دروازه پاس با سر الکس ویدال را درون دروازه اتلتیکو مادرید جای داد تا امیدها به اردوی میزبان بازگردد. سیمئونه اندکی بعد گریزمان را بیرون کشید تا تیمش را دفاعی تر کند.

در دقیقه ۸۵ بازی چاکر، داور ترکیه ای در تصمیمی بحث برانگیز خطای خاوی مارتینز روی تورس در بیرون محوطه جریمه را پنالتی تشخیص داد. این ضربه را خود تورس زد که نویر آن را مهار کرد.

بایرن مونیخ در دقایق باقی مانده فشار را افزایش داد و بازی کاملا در یک سوم دفاعی اتلتیکو جریان داشت اما مهمان مادریدی یازده نفره به دفاع پرداخت و نتیجه را حفظ کرد تا راهی فینال شود.

انتهای متن/منبع:مهر

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه