رفتن به بالا
  • Sunday - 15 May 2016 - 09:00
  • کد خبر : ۳۶۸۲۱
139502250925115587700774

لینک کوتاه:
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی :

بهائیان مزدور صهیونیست‌ها هستند/دیدارفائزه هاشمی یا هرایرانی با اعضای بهائیت به قصد حمایت اشتباه است

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه بهائیان مزدوران صهیونیست ها هستند، گفت: دیدار فائزه هاشمی یا هر ایرانی با اعضای بهائیت به قصد حمایت کاملاً اشتباه است.  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز ؛ حجت‌الاسلام ابوالفضل شکوری عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در گفت‌وگوییدرخصوص فرقه […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه بهائیان مزدوران صهیونیست ها هستند، گفت: دیدار فائزه هاشمی یا هر ایرانی با اعضای بهائیت به قصد حمایت کاملاً اشتباه است.

 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز ؛ حجت‌الاسلام ابوالفضل شکوری عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در گفت‌وگوییدرخصوص فرقه ضاله بهائیت اظهار داشت: ما در قانون اساسی اقلیت های مذهبی تعریف شده مانند مسیحی، یهودی، زرتشتی، اشوری و ارامنه داریم که این اقلیت های دینی شناخته شده هستند.

وی ادامه داد: غیر از اقلیت ها هیچ فرقه ای به عنوان اقلیت مذهبی شناخته نمی شوند و از جمله می توان به بهائی ها اشاره کرد. این فرقه از نظر قانون اساسی اقلیت دینی محسوب نمی شود.فائزه

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی تأکید کرد: اصل تأسیس فرقه بهائی با حمایت روسیه بوده و بعد از آن به دست انگلیس ها افتادند. بهائی هایی که در ایران هستند، افراد ناآگاه و مستضعف فکری محسوب می شوند و گول خورده اند.

حجت الاسلام شکوری افزود: سران بهائی مزدوران صهیونیست هستند و مرکز آنها در اسرائیل قرار داد و مرکزی به نام “بیت العدل” دارند و همه تصمیمات آنها در آن مکان گرفته می شود و همسویی کاملی با سیاست های صهیونیستی و آمریکایی دارند.

وی با تأکید براینکه فرقه بهائیت از فرقه های دست ساخته استعمار است، گفت: بهائی ها حزب سیاسی هستند نه فرقه مذهبی.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در پاسخ به این پرسش که باتوجه به دیدار فائزه هاشمی با سرکرده بهائیت، حکم کسی که از اعضای این فرقه حمایت کند، چیست، یادآور شد: من خبری در مورد دیدار فائزه هاشمی با اعضای ارشد این فرقه ندارم و عکسی در این مورد ندیده ام، ولی اگر فائزه هاشمی یا هر ایرانی دیگری به عنوان حامی با آنها دیدار کند، کاملاً اشتباه است.

حجت الاسلام شکوری گفت: من نمی دانم این دیدار به چه مناسبتی بوده است؛ بالاخره ممکن است کسانی که در ایران زندگی می کنند، با همدیگر ملاقات کنند؛ ولی اگر حرف هایی زده یا حمایت کرده باشد و این دیدار برای حمایت از اعضای این فرقه برنامه ریزی شده باشد، باید بگویم ما نمی توانیم از بهائی ها حمایت کنیم.

وی ادامه داد: من در مورد دیدار فائزه هاشمی با عضو ارشد بهائیت عکسی ندیده ام و حرفی نمی زنم؛ اما هر کسی بخواهد از فرقه بهائیت حمایت کند، از نظر قانون مدنی و شرعی محملی ندارد.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی تأکید کرد: اگر فرضاً این دیدار به این خاطر بوده که به طور مثال آنها همسفر بودند و با هم آشنا شدند، این نوع معاشرت، حمایت حساب نمی شود و فردی است و اسلام منعی برای آن ندارد؛ اما اگر معاشرتی باشد که مفهوم آن حمایت از فعالیت های فرقه بهائیت باشد، نادرست است.
انتهای متن/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه