رفتن به بالا
  • Sunday - 29 May 2016 - 10:39
  • کد خبر : ۳۷۷۰۳
4598531_808

لینک کوتاه:
محسنی بند پی در آیین افتتاح نمایشگاه رویش هنر مطرح کرد؛

بهزیستی به دنبال بهره مندی از ظرفیت سازمان تبلیغات اسلامی است

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: یکی از استراتژی‌های اصلی سازمان بهزیستی تقویت و ارتقا بخشی به امور فرهنگی در ارتباط با جامعه هدف است.                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: یکی از استراتژی‌های اصلی سازمان بهزیستی تقویت و ارتقا بخشی به امور فرهنگی در ارتباط با جامعه هدف است.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ انوشیروانی محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور در مراسم آیین افتتاح نمایشگاه رویش هنر که صبح امروز (یکشنبه) در خانه فرهنگ و هنر سازمان بهزیستی برگزارشد، اظهار داشت: با توجه به اینکه در ایران امکانات مختلفی در اختیار موسسه ها و سازمان‌های مختلف است، اما یک همکاری  همه جانبه میان سازمان‌ها می‌تواند امکانات مورد نیاز علاقه مندان را در اختیار آنها قرار دهد.
وی افزود: افتتاح نمایشگاه هنرهای نقاشی، خط و … می‌تواند موجب ظهور استعداد هنرمندان و علاقه مندان با ارائه ظریف ترین کارهای هنری شود.
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: یکی از استراتژی‌های سازمان بهزیستی در نگاه جدید خود، تقویت و ارتقا بخشی به امور فرهنگی در ارتباط با جامعه هدف است که با همکاری‌ سازمان  تبلیغات اسلامی این هدف محقق می شود.
محسنی بندپی با اشاره به موثر بودن برگزاری مسابقات حفظ و قرائت قرآن ویژه نابینایان کشور تصریح کرد: آنچه که ما به دنبال آن هستیم بهره مندی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های سازمان تبلیغات و تجربیات چندین ساله این سازمان است که امیدواریم با تلفیق این 2  افتتاح بتوانیم از افرادی که از بعد ملی و بین المللی فعالیت هنری می‌کنند استفاده و موجب ارائه هنرهای آنها در عرصه‌های مختلف شویم.
وی افزود: زمانی که معلولی می‌تواند استعداد خود در زمینه‌های مختلف هنری، علمی و فرهنگی بروز دهد بر ما واجب است تا زمینه‌ها و امکانات لازم را فراهم کنیم.
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: عدم فراهم کردن امکانات و بستر لازم برای بروز استعداد معلولان یکی از عوامل بازدارنده به شمار می‌رود که ایجاد و افتتاح چنین نمایشگاه‌هایی از جمله عوامل موثر در ظهور توانمندی‌های این قشر از جامعه است.
محسنی بند پی با اشاره به تاثیر افتتاح این قبیل از نمایشگاه‌ها بر تقویت باورهای دینی و فرهنگی تصریح کرد: امیدواریم که جامعه هدف سازمان بهزیستی و علاقه مندان به هنر با برپایی این گونه مراسم بتوانند هنرها و استعدادهای خود را شکوفا کنند.
انتهای پیام/منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه