رفتن به بالا
  • Monday - 30 May 2016 - 11:29
  • کد خبر : ۳۷۸۰۳
635832855442035006

لینک کوتاه:
فرماندار بردسیر:

تکریم ارباب‌رجوع از اهم وظایف مسؤولان است

فرماندار بردسیر گفت: تکریم ارباب‌رجوع و کرامت انسانی از اهم وظایف مسؤولان در دولت تدبیر و امید است. به گزارش هزار نیوز ؛ جواد صادقی روز گذشته در جلسه شورای اداری این شهرستان از انتخاب استان کرمان به عنوان سومین پایلوت اقتصاد مقاومتی خبر داد. صادقی طرح مثلث توسعه اقتصادی استاندار کرمان را اقدامی عملی در راستای […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرماندار بردسیر گفت: تکریم ارباب‌رجوع و کرامت انسانی از اهم وظایف مسؤولان در دولت تدبیر و امید است.

به گزارش هزار نیوز ؛ جواد صادقی روز گذشته در جلسه شورای اداری این شهرستان از انتخاب استان کرمان به عنوان سومین پایلوت اقتصاد مقاومتی خبر داد.

صادقی طرح مثلث توسعه اقتصادی استاندار کرمان را اقدامی عملی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل دانست و با اشاره به بحث فرجام و اقدامات خوبی که در این راستا انجام شده اظهار امیداوری کرد به زودی از موانع بر سر راه توسعه عبور می‌کنیم و شاهد شکوفایی کشور و شهرستان بردسیر هستیم.

فرماندار بردسیر تکریم ارباب‌رجوع و کرامت انسانی را از اهم وظایف مسؤولان در دولت تدبیر و امید دانست و از مسؤولان و مردم خواست با حضور خود در مراسم رحلت امام خمینی (ره) و گرامیداشت 15 خرداد بار دیگر با انقلاب اسلامی و اندیشه‌های امام امت تجدید میثاق کنند.

در ادامه جلسه شورای اداری، دبیر ستاد بزرگداشت رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد به تشریح برنامه‌های ستاد در این روز پرداخت و گفت: امسال قریب به 200 نفر از شهرستان بردسیر به منظور حضور در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) به تهران اعزام می‌شوند.

ملک قاسمی تصریح کرد: درسطح شهرستان نیز در شب ارتحال و روز 14 و 15 خردادماه برنامه‌هایی برای استفاده عموم تدارک دیده شده است.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه