رفتن به بالا
  • Tuesday - 3 May 2016 - 09:58
  • کد خبر : ۳۶۵۰۰
1374047438_img23561974

لینک کوتاه:
معاون دادگستری کرمان:

جرایم در کرمان کاهش یافته است

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان گفت: خبرهای خوبی درباره سیمای جرایم استان کرمان داریم و شاهد کاهش جرایم در این خطه هستیم.  به گزارش هزار نیوز ؛ محمدباقر اسلامی در شورای پیشگیری پیشگیری از وقوع جرم در محل دادگستری کل با اشاره به سیمای جرایم استان کرمان اظهار داشت: خبرهای خوبی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان گفت: خبرهای خوبی درباره سیمای جرایم استان کرمان داریم و شاهد کاهش جرایم در این خطه هستیم.

 به گزارش هزار نیوز ؛ محمدباقر اسلامی در شورای پیشگیری پیشگیری از وقوع جرم در محل دادگستری کل با اشاره به سیمای جرایم استان کرمان اظهار داشت: خبرهای خوبی داریم و نسبت به سال گذشته جلوی نرخ رشد بسیاری از جرائم گرفته شده است.

وی بیان داشت: ورودی پرونده‌ها به دادگستری نسبت به خروجی آن متغیر است و گاهی آمار دادگستری با نیروی انتظامی و یا سایر نهادها متفاوت باشد، زیرا آمار ما بر اساس ورودی‌هاست.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان ادامه داد: سرقت در سال 94 کاهش چشمگیری داشته و ضرب و جرح نیز در استان کرمان کاهش یافته است.

اسلامی اضافه کرد: توهین به اشخاص، حمل مواد مخدر و تخریب افراد در استان کرمان کاهش یافته است در حالی که نگهداری و مالکیت موادمخدر افزایش دارد.

وی از افزایش 106 درصدی تامین خواسته برای چک و سفته در استان کرمان طی سال گذشته خبر داد و افزود: مطالبه وجه نیز 76 درصد و مطالبه چک 86 درصد افزایش یافته که این امر بیانگر افزایش مشکلات اقتصادی است.

این مقام قضایی خاطرنشان کرد: مطالبه مهریه در استان کرمان طی سال گذشته به منهای هشت درصد رسیده است و پرونده‌های مطالبه مهریه کاهش یافته است.

اسلامی تصریح کرد: طلاق توافقی در سال‌های گذشته نگرانی بسیار زیادی در بین مردم و مسئولان ایجاد کرده بود، کنترل شده است و شاهد افزایش چهار درصدی طلاق توافقی در سال گذشته هستیم و طلاق به درخواست زوجه نیز 11 درصد کاهش یافته است.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه