رفتن به بالا
  • Wednesday - 18 May 2016 - 08:12
  • کد خبر : ۳۷۰۷۶
IMG14443145

لینک کوتاه:

جزئیات جدید از دیدارهای فائزه هاشمی با بهائیان؛ ملاقات اخیر اولین مرتبه نبوده!

 همسر فریبا کمال‌آبادی که دیدار فائزه هاشمی با او خبرساز شده، می‌گوید که این دیدار و دیدارهای مشابه جنبه انسانی و اخلاقی دارد و متداول است. به گزارش هزار نیوز ؛همسر فریبا کمال‌آبادی که دیدار فائزه هاشمی با او خبرساز شده، می‌گوید که این دیدار و دیدارهای مشابه جنبه انسانی و اخلاقی دارد و متداول است.   […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 همسر فریبا کمال‌آبادی که دیدار فائزه هاشمی با او خبرساز شده، می‌گوید که این دیدار و دیدارهای مشابه جنبه انسانی و اخلاقی دارد و متداول است.

به گزارش هزار نیوز ؛همسر فریبا کمال‌آبادی که دیدار فائزه هاشمی با او خبرساز شده، می‌گوید که این دیدار و دیدارهای مشابه جنبه انسانی و اخلاقی دارد و متداول است.

 

روح الله طائفی می‌گوید این گونه مراودات به ویژه از سال ۱۳۸۸ به بعد معمول شده است. او افزوده: “آنها هم وقتی آزاد شدند، ما به دیدنشان رفتیم و مراتب محبت و قدردانی خودمان را ابراز کردیم. دوست داریم کشور ایران این‌طور باشد؛ یعنی اقوام، ملل و اقلیت‌های قومی و مذهبی و نژادی همه باید اینطور باشند. از اختلاف چه فایده ای می بریم که دوستی را انتخاب نکنیم”.

 

آقای طائفی گفت: “فکر می کنیم آن چیزی که باعث شده در این میان به فائزه هاشمی فشار بیاورند این است که در آستانه انتخابات هیئت رئیسه مجلس خبرگان، عده ای می خواهند این مسئله را وسیله ای برای تضعیف آقای هاشمی رفسنجانی قرار دهند”.

 

فریبا کمال‌آبادی یکی از مدیران جامعه بهاییان ایران است که برای اولین بار در هشت سال گذشته از زندان به مرخصی آمده است.

 

 

انتهای متن/منبع: خبرگزاری دانشجو

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه