رفتن به بالا
  • Tuesday - 31 May 2016 - 09:24
  • کد خبر : ۳۷۸۲۸
ghoran14

لینک کوتاه:
با کسب چهارده رتبه ی برتر؛

دانش آموزان بردسیری در مسابقات قرآن و معارف استان کرمان خوش درخشیدند

دانش آموزان بردسیری با کسب چهارده رتبه ی برتر در مسابقات قرآن و معارف استان کرمان خوش درخشیدند و به مرحله ی کشوری راه پیدا کردند. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ 14 نفر از دانش آموزان شهرستان بردسیر با موفقیت و کسب رتبه  ی برتر در مسابقات قرآن و معارف استان کرمان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دانش آموزان بردسیری با کسب چهارده رتبه ی برتر در مسابقات قرآن و معارف استان کرمان خوش درخشیدند و به مرحله ی کشوری راه پیدا کردند.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ 14 نفر از دانش آموزان شهرستان بردسیر با موفقیت و کسب رتبه  ی برتر در مسابقات قرآن و معارف استان کرمان به مرحله ی کشوری راه پیدا کردند.

وحید رنجبر معاون آموزش و پرورش شهرستان بردسیر در این رابطه گفت: در مرحله استانی سی و چهارمین دوره مسابقات قرآن و معارف اسلامی که در شهرهای مختلف استان برگزار گردید 14 نفر از دانش آموزان بردسیری در رشته های مختلف موفق به کسب رتبه های برتر شدند

وی با اشاره به اینکه دارندگان این رتبه ها در تابستان در مرحله کشوری این مسابقات شرکت خواهند کرد ؛ بیان داشت: این 14 رتبه ی برتر  شامل  3 مقام  اول، 6 رتبه دوم و 5 رتبه سوم است.

لازم به ذکر است ؛ دانش‌آموزان زهرا حیدرآبادی پور پایه هفتم در رشته احکام ، مهسا امامی پایه  دوم متوسطه در رشته صحیفه سجادیه و نگین حیدرآبادی پور پایه نهم در رشته حفظ ویژه 5 جزء  صاحب عنوان اول استان شدند .

همچنین دانش آموزان محمد مهدی بهادری پایه دوم متوسطه در رشته ی انشاء نماز ، امیر حسین ملک قاسمی پایه چهارم متوسطه در رشته صحیفیه سجادیه ، سبحان خسروی پایه هفتم در رشته مداحی ، ریحانه زمانی پور پایه هفتم در رشته تفسیر ، نازنین خسروی پایه هشتم در رشته تفسیر ، ابوالفضل حمیدی پور پایه هفتم در رشته تفسیر مقام دوم استان را از آن خود کردند .

و دانش آموزان ، محمد ابراهیم خسروی پایه هفتم در رشته صحیفه سجادیه ، فاطمه نیکورز پایه سوم متوسطه در رشته نهج البلاغه ، رقیه ایلاقی پایه هفتم در رشته صحیفه سجادیه ، مرضیه خسروی پایه سوم متوسطه در رشته صحیفه سجادیه و نجمه ولیشاهی در رشته حفظ ویژه 10 جزء قرآن رتبه های سوم استان را بدست آوردند.

 

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه