رفتن به بالا
  • Saturday - 21 May 2016 - 12:16
  • کد خبر : ۳۷۲۹۲
4547039_784

لینک کوتاه:
حق‌شناس در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

دولت با تغییر در کابینه مسیر توسعه و پیشرفت را تسهیل کند

عضو حزب اعتماد ملی گفت: دولت با استفاده از نیروهای جوانتر در کابینه مسیر توسعه و پیشرفت را تسهیل کند.                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو حزب اعتماد ملی گفت: دولت با استفاده از نیروهای جوانتر در کابینه مسیر توسعه و پیشرفت را تسهیل کند.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛محمد جواد حق شناسدرخصوص تعامل سازنده دولت و مجلس اظهار داشت: با روی کار آمدن مجلس دهم و تغییراتی که در مجلس ایجاد خواهد شد، چالش‌های دولت و مجلس به حداقل خواهد رسید.
وی با اشاره به اینکه مجلس آینده، مجلسی همراه‌تر و حامی‌‌تر نسبت به مجلس گذشته است، گفت: در حوزه اقتصاد با توجه به نام سال “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل”، تعامل دولت و مجلس جدی تر خواهد شد.
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی تاکید کرد: برنامه دولت در سیاست خارجی و تدوام توانمندی ایران در مقابل کشورهای 1+5 نسبت به برجام در وضعیت مناسبی قرار خواهد گرفت و در سیاست داخلی به سمت گشایش بیشتری خواهیم رفت.
وی در ادامه با اشاره به اینکه با قرار گرفتن ترمیم و تغییر کابینه در دستور کار دولت، مجلس آینده، همراه تر خواهد شد، خاطر نشان کرد: دولت یازدهم باید از این فرصتی که فراهم شده و یک مجلس همگام را در اختیار دارد، نهایت استفاده را ببرد و از نیروهای توانمند و جوان‌تر برای ورود به کابینه استفاده کند تا مسیر تعامل، پیشرفت و توسعه دولت و مجلس تسهیل شود.
انتهای پیام/منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه