رفتن به بالا
  • Sunday - 29 May 2016 - 10:52
  • کد خبر : ۳۷۷۰۹
4596356_671

لینک کوتاه:
فریده سپاه منصور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

دیگر پیر شده‌ام!

کارگردان‌ها تمایلی برای کار کردن با هنرمندان مسن ندارند.                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید     به گزارش هزارنیوز؛فریده سپاه منصور بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در خصوص […]

به گزارش هزار نیوز ؛

کارگردان‌ها تمایلی برای کار کردن با هنرمندان مسن ندارند.

                                                اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید    

به گزارش هزارنیوز؛فریده سپاه منصور بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در خصوص کم کار شدنش در آثار هنری ابراز داشت: هم اکنون یک سال است که هیچ پیشنهادی نداشتم و آخرین کارم، سریال «دردسر های عظیم» برزو نیک نژ‍اد بود. در حقیقت پیر شده ام و کارگردان‌ها تمایلی برای کار کردن با هنرمندان مسن ندارند.

وی همچنین با ذکر خاطره‌ای از سریال «دردسرهای عظیم» اظهار داشت: در آن زمان که آن سریال در حال پخش بود، مردم من را که در خیابان می دیدند به من اخم می کردند و می گفتند که ما دوست نداریم، نقش منفی بازی کنی. همواره نظر مردم برای من بسیار مورد توجه است، اما دیدگاه من این است که نقش منفی بسیار جای کار دارد و به داستان جان می‌دهد. به عنوان مثال در سریال «دردسرهای عظیم» همه داشتند زندگی عادی خود را انجام می دادند که با ورود شخصیت منفی که من ایفاگر نقش آن بودم، داستان با یک چالش مواجه شد و هیجان قصه بالا رفت.

بازیگر فیلم «کتاب قانون» همچنین در خصوص افت فیلمنامه و نبود قهرمان در داستان‌ها ابراز داشت: به طور کلی داستان‌ فیلم‌ها افت کرده اند و جاندار نیستند. به تبع آن نیز قهرمان در فیلم ایجاد نمی‌شود و یا قهرمان‌های داستان قدرتمند و به نوعی الگو ساز جامعه نیستند. البته باید گفت که فیلم های با کیفیت نیز تولید می‌شود ولی تعداد آن کم است.

انتهای پیام/منبع؛باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه