رفتن به بالا
  • Monday - 23 May 2016 - 10:10
  • کد خبر : ۳۷۳۷۲
4567189_672

لینک کوتاه:
سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا؛

ران درمر: میانه روشدن ایران پس از برجام یک توهم است/ ارتش اسرائیل شایسته دریافت صلح نوبل است!

سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا ضمن درخواست برای تحت فشار قرار دادن ایران، در اظهاراتی مغرضانه گفت تصور میانه‌رو شدن تهران با توافق هسته‌ای، صرفا یک خیال است.                                                     اخبار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا ضمن درخواست برای تحت فشار قرار دادن ایران، در اظهاراتی مغرضانه گفت تصور میانه‌رو شدن تهران با توافق هسته‌ای، صرفا یک خیال است.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛به نقل از پایگاه اینترنتی جروزالم پست، ران درمر سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا گفت: این تصور که ایران با توافق اتمی میانه رو شده است  تنها یک خیال است.

درمر  در کنفرانس سالیانه جروزالم پست در نیویورک گفت: با وجود توافق اتمی که با ایران سال گذشته حاصل شد اما این تصور که این کشور میانه رو شده است تنها یک خیال است.
وی در ادامه مدعی شد: «جهان باید پاهای ایران را بر روی آتش قرار دهد ( تحت فشار قرار دهد) تا مطمئن شود که این کشور به توافق پایبند  است و بر روی موضوع موارد نقض حقوق بشر در این کشور تمرکز کند و از طرف دیگر در جهت خنثی کردن حمایت آن از تروریسم گام بردارد.»
وی ضد رد اتهامات وارده به رژیم صهیونیستی درباره جنایات جنگی ضد فلسطینی ها در اظهاراتی مخحک گفت: ارتش اسرائیل شایستگی دریافت جایزه صلح نوبل را به خاطر اقدامات فرماندهانش و در خطر قرار دادن جان سربازان آن برای حفاظت از جان غیرنظامیان فلسطینی دارد.
انتهای پیام/منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه