رفتن به بالا
  • Sunday - 29 May 2016 - 10:56
  • کد خبر : ۳۷۷۱۱
4598284_790

لینک کوتاه:
توزيع كتاب‌های درسی؛

زمان توزيع كتاب‌های درسی اعلام شد

معاون توسعه منابع و پشتيبانی سازمان پژوهش و برنامه ريزی آموزشي وزارت آموزش و پرورش از جزييات چاپ و توزيع كتاب های درسی خبر داد.                                                       اخبار هزار نیوز  را […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون توسعه منابع و پشتيبانی سازمان پژوهش و برنامه ريزی آموزشي وزارت آموزش و پرورش از جزييات چاپ و توزيع كتاب های درسی خبر داد.

                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛حسين طلايي معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان پژوهش و برنامه ريزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: چاپ كتاب‌های درسی در همه پايه ها به جز پايه دهم به پايان رسيده و در مرحله توزيع است.
معاون توسعه منابع و پشتيبانی سازمان پژوهش و برنامه ريزي آموزشي وزارت آموزش و پرورش در خصوص تغييرات كتاب های درسی گفت: در كتاب های پايه هاي اول تا نهم طبق ارزشيابي هاي صورت گرفته تغييراتي اعمال شده ولي در پايه ي دهم هم در دو شاخه فني و حرفه ای و كار و دانش محتواي كتاب به طور كلی تغيير كرده چرا كه لازم است دروس مهارتی تر شود تا روحيه ي خلاقيت و نوآوري در دانش آموزان تقويت شود.
طلايي بيان كرد: كتاب های درسی دانش آموزان متوسطه اول و دوم نيز از ٢٠ شهريور ماه در استان ها و از ٢٣ شهريور ماه در تهران، شهرستان های تهران و البرز توزيع می شود.
وی در خصوص كتاب‌های ماندگار گفت: با توجه به اين كه ساختار آموزشي تغيير كرده و نظام ٣-٣-٦ مستقر شده است هر سال دو پايه‌ی درسی دستخوش تغييرات می‌شود كه هر كتاب درسی بين ٣ تا ٥ سال ثابت است تا ارزشيابي ها جهت اعمال تغييرات بررسي شوند.
انتهای پیام/منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه