رفتن به بالا
  • Saturday - 21 May 2016 - 12:31
  • کد خبر : ۳۷۳۲۸
139409131642246666647914

لینک کوتاه:
سازمان ملل؛

سازمان ملل: درباره هواپیمای ناپدید شده مصری پیش‌بینی نمی‌کنیم

سخنگوی سازمان ملل متحد با اعلام اینکه دبیرکل این سازمان اخبار مربوط به سانحه هواپیمای مصری را از نزدیک پیگیری می‌کند، افزود: ما نمی‌خواهیم در این خصوص پیش‌بینی کنیم.                                                     […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سخنگوی سازمان ملل متحد با اعلام اینکه دبیرکل این سازمان اخبار مربوط به سانحه هواپیمای مصری را از نزدیک پیگیری می‌کند، افزود: ما نمی‌خواهیم در این خصوص پیش‌بینی کنیم.

                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ «استفان دوگاریک» سخنگوی دبیرکل سازمان ملل، روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد «ما از نزدیک و با نگرانی شدید اخبار مربوط به ناپدید شدن هواپیمای مصری را رصد می‌کنیم. تاکنون هیچ‌گونه توضیح رسمی درباره سقوط این هواپیما دریافت نکرده‌ایم. آنچه که می‌توانیم در این شرایط انجام دهیم این است که پیگیر این امر شویم. ما نمی‌خواهیم در این خصوص پیش‌بینی و آن را اعلام کنیم.»

هواپیمای ایرباس خطوط هوایی مصر، چهارشنبه همراه با 56 مسافر و 10 خدمه از فرودگاه «شارل دگول» پاریس عازم قاهره بود که دقایقی پس از ورود به حریم هوایی مصر از صفحه رادار ناپدید شد.

شبکه «زفیردا» روسیه اعلام کرد: گروه تروریستی داعش مسئولیت سقوط هواپیمای مصری را بر عهده گرفته و تهدید کرده است حملات گسترده و شدیدتری را همزمان با برگزاری جام قهرمانی فوتبال اروپا در فرانسه انجام خواهد داد.

انتهای پیام/منبع؛تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه