رفتن به بالا
  • Saturday - 7 May 2016 - 10:35
  • کد خبر : ۳۶۶۶۸
13930917000369_PhotoA

لینک کوتاه:
مدیرکل بازرسی استانداری کرمان:

سامانه «سامد» مطالبات مردم در سفر رئیس جمهور به کرمان را دریافت می‌کند

مدیرکل بازرسی استانداری کرمان گفت: درخواست‌های مردم در سفر رئیس جمهور به کرمان از طریق سامانه «سامد» پیگیری می‌شود. به گزارش هزار نیوز ؛ محمد باژیان در نشست خبری پیرامون سفر رئیس جمهور به استان کرمان اظهار داشت: به منظور رفاه حال بیشتر مردم، سامانه «سامد» سامانه ارتباط مردم با دولت برای بیان درخواست‌ و مطالبات […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیرکل بازرسی استانداری کرمان گفت: درخواست‌های مردم در سفر رئیس جمهور به کرمان از طریق سامانه «سامد» پیگیری می‌شود.

به گزارش هزار نیوز ؛ محمد باژیان در نشست خبری پیرامون سفر رئیس جمهور به استان کرمان اظهار داشت: به منظور رفاه حال بیشتر مردم، سامانه «سامد» سامانه ارتباط مردم با دولت برای بیان درخواست‌ و مطالبات مردم در نظر گرفته شده است.

وی افزود: شهروندان کرمانی می‌توانند با ارتباط با شماره 111، درخواست‌ها و مطالبات خود را از رئیس جمهور به صورت رایگان با کاربران سامانه سامد در میان بگذارند.

باژیان عنوان کرد: قرار است در سفر رئیس جمهور به کرمان نامه‌ای جمع نشود و شهروندان درخواست‌های خود از طریق سامانه سامد پیگیری کنند.

مدیرکل بازرسی استانداری کرمان گفت: 450 دستگاه کامپیوتر و حدود 600 کاربر برای دریافت مطالبات مردم در نظر گرفته شده و اپراتورها در مدت پنج دقیقه سخنان آنها را ثبت می‌کنند.

وی ادامه داد: در هر ارتباط یک شماره پیگیری به فرد ارائه می‌شود که می‌توانند 20 روز بعد از سفر از طریق همین سامانه پاسخ آن را پیگیری کنند.

بازیان عنوان کرد: نمایندگانی از دستگاه‌های اجرایی دعوت شده‌اند که به صورت اضطراری به مشکلات رسیدگی کنند.

انتهای متن/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه