رفتن به بالا
  • Wednesday - 18 May 2016 - 11:49
  • کد خبر : ۳۷۱۲۳
4547009_953

لینک کوتاه:
لیگ قهرمانان آسیا؛

سرمربی النصر: هنوز صعود نکرده ایم

سرمربی تیم فوتبال النصر امارات با وجود برتری تیمش مقابل تراکتور سازی در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت هنوزتیم او به مرحله بعد صعود نکرده است.                                                 […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سرمربی تیم فوتبال النصر امارات با وجود برتری تیمش مقابل تراکتور سازی در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت هنوزتیم او به مرحله بعد صعود نکرده است.

                                                        اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛شب گذشته در چارچوب بازی های رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا  تیم النصر امارات موفق شد 4-1 تراکتورسازی را شکست دهد و برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی امیدوار شود، بااین وجود یوانوویچ سرمربی این تیم مسابقه را تمام شده ندانست و گفت تیمش هنوز به مرحله بعد صعود نکرده است.

او در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: امشب ،شب بسیار سخت بود ولی نتیجه  دشواری بازی را نشان نمی دهد، ما در بازی مقابل تیمی این چنین قدرتمند دچار مشکل شدیم اما در پایان روحیه جنگندگی ما چیره شد.

مسابقه هنوز تمام نشده است و هنوز هم  یک بازی دیگر در ایران  باقی مانده و ما باید خودمان را برای آن مسابقه آماده کنیم. این نتیجه بزرگ به این معنا نیست که ما جایگاه خود را درمرحله یک چهارم نهایی تضمین کرده ایم. ما باید هفته آینده در بازی خارج از خانه هم عملکرد قدرتمندانه ای داشته باشیم و نتیجه خوبی کسب کنیم.

انتهای پیام/منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه