رفتن به بالا
  • Tuesday - 3 May 2016 - 09:18
  • کد خبر : ۳۶۴۷۰
JamNewsImage21474047 (1)

لینک کوتاه:

سرکار گذاشتن «سرباز عراقی» توسط اسرای ایرانی!

در یکی از شب ها یکی از برنامه های آن ها این بود که دو نفر از آن ها خودشان را به شکل الاغ درآوردند و آن قدر به الاغ واقعی شبیه بودند که تعجب ما را برانگیخت. به گزارش هزار نیوز ؛ از بین ۱۲ الی ۱۳ گروه در یک آسایشگاه یک گروه را […]

به گزارش هزار نیوز ؛
در یکی از شب ها یکی از برنامه های آن ها این بود که دو نفر از آن ها خودشان را به شکل الاغ درآوردند و آن قدر به الاغ واقعی شبیه بودند که تعجب ما را برانگیخت.

به گزارش هزار نیوز ؛ از بین ۱۲ الی ۱۳ گروه در یک آسایشگاه یک گروه را به طور عمدی از افراد شوخ طبع تشکیل می دادیم تا در آسایشگاه با شوخی های دسته جمعی و یک سری حرکات نمایشی روحیه برادران را حفظ کنند.اسرای ایرانی سرکار گذاشتن «سرباز عراقی» توسط اسرای ایرانی!

 

در یکی از شب ها یکی از برنامه های آن ها این بود که دو نفر از آن ها خودشان را به شکل الاغ درآوردند و آن قدر به الاغ واقعی شبیه بودند که تعجب ما را برانگیخت.

 

در همان موقع سرباز عراقی که نگهبانی می داد پشت پنجره این صحنه را مشاهده می کند و بی درنگ فرمانده اردوگاه را مطلع کرد که من همین الان در آسایشگاه چهار، یک الاغ دیدم، بلافاصله فرمانده اردوگاه به همراه تعدادی افسر و سرباز وارد آسایشگاه شدند و با عصبانیت گفت: فلان فلان کرده ها الاغ را کجا مخفی کرده اید؟

 

همزمان به آن سرباز نگهبان هم می گفت که شاید تو اشتباه دیدی و در توهم بودی؟ اما آن سرباز می گفت: (سیدی، قربان) ولله العظیم من خودم با چشمانم یک الاغ در آسایشگاه دیدم. ناگفته نماند که آن شب برادران به اندازه یک سال خندیدند.

 

انتهای متن/راوی: آزاده خسرو نیکنام/سایت جامع آزادگان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه