رفتن به بالا
  • Tuesday - 3 May 2016 - 08:35
  • کد خبر : ۳۶۴۱۲
1599948_471

لینک کوتاه:

شوخی نابجای دوست قدیمی دردسرساز شد

رئیس پلیس فتا ایلام از دستگیری عامل شوخی نابجای دوست قدیمی در فضای سایبر خبر داد. به گزارش هزار نیوز ;سرگرد “علی کسانی  گفت: فردی با مراجعه به این پلیس و بیان اینکه فردی با هویت نامعلوم از طریق شبکه اجتماعی تلگرم اقدام به ایجاد مزاحمت اینترنتی برای وی  کرده است ،مراتب در دستور کار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس پلیس فتا ایلام از دستگیری عامل شوخی نابجای دوست قدیمی در فضای سایبر خبر داد.

به گزارش هزار نیوز ;سرگرد “علی کسانی  گفت: فردی با مراجعه به این پلیس و بیان اینکه فردی با هویت نامعلوم از طریق شبکه اجتماعی تلگرم اقدام به ایجاد مزاحمت اینترنتی برای وی  کرده است ،مراتب در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی خاطر نشان كرد: کارشناسان پلیس فتا پس از بررسی های لازم و تحقیقات فنی صورت گرفته توانستند عامل اصلی ایجاد مزاحمت را شناسایی  و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر كنند.
متهم پس از رویارویی با شواهد فنی به بزه خود اعتراف و انگیزه خود را ایجاد مزاحمت اینترنتی علیه شاکی  در ابتدا یک مزاح دوستانه بیان کرد.

متهم در ادامه گفت: من با شاکیه رابطه دوستانه ای داشتم و  به همین دلیل به خاطر سرگرمی اقدام به  انتشار تصویر  قدیمی از  شاکی که در اختیار بنده بود نمودم و جملاتی ناشایستی  که به همراه تصویر آمده بود  سعی کردم با دوست خود به صورت ناشناس مزاح کنم.

سرگرد کسانی به کلیه شهروندان عزیز استان توصیه نمود:از هرگونه ایجاد مزاحت تحت عنوان  مزاح و سرگرمی  در فضای سایبر بپرهیزند.

وی گفت:افرادی که در فضای سایبر  به خصوص شبکه های اجتماعی اقدام به ایجاد مزاحمت  برای  افراد مختلف تحت عنوان سرگرمی نموده  باید توجه داشته باشند که قانون با این دسته افراد به صورت قاطع برخورد خواهد  کرد.

 انتهای متن/منبع:مشرق

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه