رفتن به بالا
  • Tuesday - 31 May 2016 - 08:18
  • کد خبر : ۳۷۸۳۰
Ashraf-ganjoee-bardsiriau-(4)

لینک کوتاه:

صعود دانشجوی ملی پوش دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به قله 5047 متری کازبک گرجستان

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در قالب تیم ملی امید، به قله5047 متری کازبک گرجستان صعود کرد. به گزارش هزار نیوز ؛ امین اشرف گنجویی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در قالب تیم ملی امید، به قله5047 متری کازبک گرجستان صعود کرد. وی با اشاره به اینکه قله کازبک گرجستان، به دلیل شرایط خاص و […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در قالب تیم ملی امید، به قله5047 متری کازبک گرجستان صعود کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛ امین اشرف گنجویی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در قالب تیم ملی امید، به قله5047 متری کازبک گرجستان صعود کرد.

وی با اشاره به اینکه قله کازبک گرجستان، به دلیل شرایط خاص و از نظر فنی به دلیل وجود شکاف‌های مخوف، شیب‌های تند و شرایط آب و هوایی، به اِوِرِست کوچک نام گرفته افزود: تيم ملي كوهنوردي اميد كه پس از ١٠ مرحله اردوي آموزشي و انتخابي طي يك سال انتخاب و به قله كازبك بلندترين قله كشور گرجستان اعزام شده بودند موفق به صعود اين قله شدند و همگي در سلامت كامل در پناهگاه مترو استيشن كازبك مستقر گرديدند.

اشرف گنجویی که سابقه صعود زمستانی به بلندترین قله ایران را نیز در کارنامه ورزشی خود دارد و همچنین موفق به کسب عنوان سوم کشوری صعود به قله دماوند شده، از  حمایت‌های دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر و استاد رضا کاظمی، مدیر باشگاه کوهنوردی اَماوند قدردانی کرد و خواستار حمایت بیشتر هیات کوهنوردی از این رشته شد.

این دانشجوی ورزشکار دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گفت: با تلاش و پشتکار و یاری خداوند تاکنون توانسته‌ام به قله‌های«عَلَم»، «تفتان»،«سبلان»، «خنلو»،  «لاله‌زار»، «سه شاخ»، «هزار» ،«کوه شاه» و «پلوار» که از کوه‌هایی با ارتفاع بالاتر از 4هزار متر محسوب می شوند صعود کنم.

 انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه