رفتن به بالا
  • Monday - 23 May 2016 - 07:59
  • کد خبر : ۳۷۳۴۰
1111111111111111111

لینک کوتاه:
برای اولین بار درکشور اجرا شد؛

طرح سلامت محیط زیست در روستای هراران بردسیر اجرا شد

برای اولین بار درکشور طرح سلامت محیط زیست بصورت پایلوت در روستای هراران بردسیر و قوام اباد کرمان اجرا و با حضور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و مدیر شبکه بهداشت و درمان بردسیر از مجریان و اهالی روستای هراران که در این طرح مشارکت فعال داشته اند تجلیل شد.         […]

به گزارش هزار نیوز ؛

برای اولین بار درکشور طرح سلامت محیط زیست بصورت پایلوت در روستای هراران بردسیر و قوام اباد کرمان اجرا و با حضور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و مدیر شبکه بهداشت و درمان بردسیر از مجریان و اهالی روستای هراران که در این طرح مشارکت فعال داشته اند تجلیل شد.

            اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ دکتر شعاعی مجری طرح سلامت محیط زیست  با اشاره به اینکه این طرح بمنظور ارتقاء سلامت مردم و توانمند سازی اهالی از یکسال پیش آغاز شده بود با شناسائی مشکلات زیست محیطی و اولویت بندی آنها توسط اهالی ، رابطین خانه بهداشت و دانش آموزان در حال اجرا می باشد و توفیقهای زیادی را در امر ساماندهی جمع آوری زباله و تفکیک انها و پاکسازی محیط روستا  و آموزش گردشگران بدست آورده است.

 

در انتهای این برنامه که با بازدید از سطح روستا ، خانه بهداشت ، دیدار با مردم و مجریان آن در مسجد و صحبت با اهالی همراه بود از دست اندرکاران و فعالان آن تجلیل شد.

 

انتهای متن/منبع:اداره مرکز بهداشت شهرستان بردسیر

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه