رفتن به بالا
  • Monday - 16 May 2016 - 12:18
  • کد خبر : ۳۶۹۴۵
13950217000192_PhotoA

لینک کوتاه:
ما راضی بودیم اما هواداران از استقلال رضایت نداشتند

عبداللهی:برای دهم خرداد در جام حذفی هتل و بلیت گرفته‌ایم/از حضور قنبرزاده در استقلال اطلاع ندارم

مشاور ویژه بهرام افشارزاده گفت:ما همه برنامه‌هایمان را برای دهم انجام دادیم و حتی برای بلیط و هتل در این تاریخ اقدام کردیم.                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مشاور ویژه بهرام افشارزاده گفت:ما همه برنامه‌هایمان را برای دهم انجام دادیم و حتی برای بلیط و هتل در این تاریخ اقدام کردیم.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ صرالله عبداللهی در خصوص اینکه گفته می‌شود فینال جام حذفی در تاریخ نهم خرداد برگزار می‌شود، اظهار داشت: ما همه برنامه‌هایمان را برای دهم انجام دادیم. ابتدا قرار بود بازی در تاریخ نهم برگزار شود و بعد از مدتی هم گفتند که مسابقه در تاریخ دهم برگزار می‌شود و ما هم برای هتل و بلیت هواپیما اقدام کرده‌ایم.

وی افزود: تنها مشکل ما همین موضوع است و حال باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

مشاور ویژه افشارزاده در خصوص صحبت‌هایی که پیرامون چمن ورزشگاه خرمشهر مطرح می‌شود، گفت: اطلاع دقیقی از کیفیت زمین نداریم اما قرار بود نماینده‌ای به خرمشهر بفرستیم که هم کارهای هتل را انجام دهد و هم از کیفیت زمین چمن بازدید کند.

وی در پاسخ به این سوال که به عنوان یک پیشکسوت آیا از نتایج استقلال راضی است یا خیر؟ گفت: با توجه به حضورمان در فینال و همچنین کسب سهمیه آسیایی ما رضایت داشتیم اما برای هواداران ناراحت هستیم چون می‌دانم آنها توقع قهرمانی از ما داشتند. به خصوص که بعد از دربی از نتیجه تیم راضی بودند و ما هم از این موضوع متاثر هستیم.

عبداللهی در خصوص اظهارات شب گذشته مجید صالح که در یکی از برنامه‌های تلویزیونی عنوان کرده بود در برخی از بازی‌ها می‌دانستیم که قهرمان نمی‌شویم، گفت: من نمی‌دانم که آیا صالح چنین حرفی زده یا خیر ولی شاید او روی حدس و گمانش چنین مسئله‌ای را عنوان کرده است.

وی در پایان در خصوص شایعاتی که پیرامون حضور قنبرزاده در استقلال به عنوان جانشین افشارزاده شنیده می‌شود، گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم و چیزی نشنیده‌ام.

انتهای پیام/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه