رفتن به بالا
  • Sunday - 29 May 2016 - 11:44
  • کد خبر : ۳۷۷۴۰
images-15-172x132

لینک کوتاه:

عقد قرارداد با شرکت های آمریکایی نفوذ جدی است

درست در زمانی که تمام راه های نفوذ در کشور با تدابیر رهبر انقلاب و بصیرت مردم همیشه در صحنه ایران خنثی گردیده است اکنون پروژه نفوذ اقتصادی از سوی دولتی ها ان هم تحت عنوان عقد قرارد شرکت های آمریکایی کلید می خورد . …                   […]

به گزارش هزار نیوز ؛

درست در زمانی که تمام راه های نفوذ در کشور با تدابیر رهبر انقلاب و بصیرت مردم همیشه در صحنه ایران خنثی گردیده است اکنون پروژه نفوذ اقتصادی از سوی دولتی ها ان هم تحت عنوان عقد قرارد شرکت های آمریکایی کلید می خورد . …

                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش  هزارنیوز؛هر بار که قصد داریم اندکی به منش بعضی از افراد در راس کشور اعتمادی دست و پا شکسته داشته باشیم باز از جای دیگری یک حرکت جدیدی را آغاز می کنند یک بار با سبد کالا در ایام الله دهه فجر مردم ایران را تحقیر می کنند .

بار دیگر سعی می کنند شعار مرگ بر آمریکا را در روز ۱۳ آبان از راهپیمایی های دانش آموزی حذف  کنندوبعد ماجراهای برجام یک و دو و سه رخت بستن صنعت هسته ای ایران وبع ها هم عقد قرارداد با رند های مد و لباس و اجناس لوکس۰٫

هنوز ار پروژه شکست در انتخابات خبر گان  که دشمنان نظام آنها را طراحی کرده بودند اندکی نگذشته بود که پروژه ریاست خبرگان هم با شکست روبه رو شد درست در زمانی که تمام راه های نفوذ در کشور با تدابیر رهبر انقلاب و بصیرت مردم همیشه در صحنه ایران خنثی گردیده است اکنون پروژه نفوذ اقتصادی از سوی دولتی ها کلید می خورد .

هر کشوری خوب می داند که زیر ساخت های یک کشور آنقدر از اهمیت مهمی بر خوردار است که هیچ کشوری حاضر نیست کشور های دیگر را در ساخت وساز آنها شریک کند چه اینک بخواهد ساخت آن را  به دست دشمن قسم خورده اش بیاندازد .

قرار گاه خاتم الانبیاء ایران که با کشور های خارجی قرار داد احداث انواع پروژه ابتکاری را دارد اکنون در کشور ایران توسط رئسای دولت نادیده انگاشته شده است با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب همچون موج خروشان در ابتدای سال دولت و برنامه های وی را نقد کرد و او را کسی خواند که در اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی کوتاهی کرده وشعار زده عمل می کند لذا باید پیگیر تحقق اقتصاد مقاومتی باشد ، اما انگار دولت قصد ندارد برای اجرای اقتصاد مقاومتی تلاشی بکند .

هنوز از پروژه های ساخته شده خاتم الانبیاء خاطرات خوشی در ذهن ها وجود دارد ، اما اینکه این پیشرفت در امر توسعه به دست کسانی است که با نماز و روزه وتوکل به دنبال آباد سازی کشور هستند خاری به چشم دشمنان نظام و این انقلاب شده است.

دولت تدبیر و امید باید از این رفتار های خصمانه خود دست بردارد و به جای التماس به درگاه دشمنان خونخوار نظام به جوانان پاک و روحیه جهادگونه آنان اعتماد نماید .

با توجه به اینکه ریاست مجلس در حال حاضر اصولگراست و نماینده گان اصولگرایی حداکثریت مجلس را تشکیل داده اند باید در مقابل این تحرکات غرب پسند و به اصطلاح روشنفکرانه دولت بایستند و جای آن را با انواع راهکار های اقتصاد مقاومتی پر نماید و تفکر هر ایرانی را با اقتصاد مقاومتی رشد دهند .

البته نگرانی های ما فقط به علت قرارداد های خارجی نیست بلکه با شروع  فصل گرما برای خرید شیر از دامداران در این عرصه توسط دولت نگرانی هایی وجود دارد زیرا دولت اعلام کرده است که قصد دارد در خرداد ماه شیر دامداران را به صورت دولتی خریداری کند .

اما با پیشینیه ای که دولت از خرید های بی تدبیر خود دارد و هنوز از امحای سیب زمینی ، خرما و انواع میوه هایی که توسط وی خریداری شده بودند چند صباحی بیشتر نگذشته است لذا این ذهنیت ایجادمی شود که نکند شیر هایی که از دامداران خریداری می شود فاسد شده و در  درون کانال های فاضلاب رها شوند .

امیدواریم دولت  از دور ریختن ثروت ها و فرصت های عظیم ملی  دست بردارد و با خرید های بی تدبیرانه خود  آنها را دور نریزد  تا بار دیگر رزمندگان اقتصادی  با تمام قوا مجبور نباشند آن را از دل زمین  و چنگال دشمنان خونخوار نجات دهند .

انتهای پیام/منبع:آرمان کرمان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه