رفتن به بالا
  • Saturday - 21 May 2016 - 07:48
  • کد خبر : ۳۷۲۳۵
4547872_905

لینک کوتاه:
قیمت زعفران؛

فاصله یک میلیونی بهای زعفران با قیمت اصلی

عضو شورای ملی زعفران گفت:در حال حاضر قیمت هر کیلو زعفران بین 5 تا 6 میلیون تومان است که با قیمت واقعی محصول فاصله یک میلیون تومانی داریم اما با عرضه بیش از تقاضا به ثبات خواهیم رسید.                                   […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو شورای ملی زعفران گفت:در حال حاضر قیمت هر کیلو زعفران بین 5 تا 6 میلیون تومان است که با قیمت واقعی محصول فاصله یک میلیون تومانی داریم اما با عرضه بیش از تقاضا به ثبات خواهیم رسید.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛علی حسینی عضو شورای ملی زعفرانبا اشاره به قیمت زعفران اظهار داشت: در حال حاضر قیمت هر کیلو زعفران 5 میلیون و 500 الی 6 میلیون و 700 هزار تومان است و می توان گفت که با قیمت واقعی محصول فاصله یک میلیون تومانی داریم که با عرضه بیش از تقاضا به ثبات خواهیم رسید.
وی افزود: با توجه به آنکه به تولید سال آینده نزدیک می شویم، احتکار زعفران در خانه برخی افراد که در انتظار گرانی هستند می تواند زنگ خطری باشد تا محصول خود را به بازار عرضه کنند.
حسینی ادامه داد: عرضه زعفران در بازار منجر به ثبات نسبی قیمت ها می شود ، گرچه عرضه یکباره آن می تواند آثار سوء داشته باشد اما بهتر است که به تدریج به بازار عرضه شود چرا که با توجه به باران های اخیر با افزایش تولید مواجه خواهیم بود .
عضو شورای ملی زعفران با اشاره به روند صادرات بیان کرد:  اکنون روند صادرات عادی است، اما گفتنی است که در میزان صادرات عوامل متعددی اعم از قیمت، نقل و انتقال پول و شرایط اقتصادی بازارهای هدف تاثیر گذار است.
وی با اشاره به میزان صادرات زعفران در دو ماه ابتدای سال بیان کرد: اکنون آمار صحیحی از میزان صادرات گمرک ارائه نکرده است و قرار است با بررسی و بازیابی مجدد اطلاعات دقیقی در اختیار صادرکنندگان قراردهد.
انتهای پیام/منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه