رفتن به بالا
  • Monday - 23 May 2016 - 11:52
  • کد خبر : ۳۷۴۴۴
4567162_848

لینک کوتاه:
اختصاصي:

قاچاقچی حرفه‌ای پایتخت برای انتقال مواد به زندان ناکام ماند+جزییات

مردی که قصد داشت تا مواد مخدر به داخل زندان ببرد در بیمارستان دستش رو شد. به گزارش هزار نیوز ؛مردی که قصد داشت تا مواد مخدر به داخل زندان ببرد در بیمارستان دستش رو شد. فرامرز خرده فروش مواد مخدر که به دلیل همین جرم توسط ماموران کلانتری 172 بازداشت شده بود به پلیس مبارزه با […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مردی که قصد داشت تا مواد مخدر به داخل زندان ببرد در بیمارستان دستش رو شد.

به گزارش هزار نیوز ؛مردی که قصد داشت تا مواد مخدر به داخل زندان ببرد در بیمارستان دستش رو شد.

فرامرز خرده فروش مواد مخدر که به دلیل همین جرم توسط ماموران کلانتری 172 بازداشت شده بود به پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ارجاع داده شد .
او که حوالی ساعت 14 روز 25 اردیبهشت برای تکمیل تحقیقات در پایگاه نهم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران حضور داشت به محض ورود ناگهان از ناحیه ی شکم دچار احساس درد شدیدی شد.
درد شکم فرامرز تا جایی پیش رفت که نیروهای اورژانس تهران در محل پایگاه حضور پیدا کردند و به دنبال بررسی علت درد ، متهم را سریعا  به همراه اکیپ عملیات پایگاه برای عکسبرداری از ناحیه شکم به بیمارستان بهارلو منتقل کردند .
عکسبرداری از شکم متهم و اعترافات خود او، از راز این دل درد آشنا برای فروشندگان مواد مخدر پرده برداری کرد .پزشکان و  ماموران متوجه شدند که فرامرز مقداری مواد مخدر از نوع تریاک را بلعیده و به صورت انباری قصد بردن آن را به زندان داشته است .
گفتنی است، سرانجام پس از 6 روز بستری در بیمارستان بهارلو مقدار 570گرم مواد مخدر از نوع تریاک از بدن فرامرز( فروشنده مواد مخدر) استخراج شد.
انتهای متن/منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه