رفتن به بالا
  • Monday - 23 May 2016 - 11:13
  • کد خبر : ۳۷۴۲۵
13950303000316_PhotoA

لینک کوتاه:
رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز مطرح کرد؛

لزوم حمایت از تولیدکنندگان داخلی و اتخاذ قوانین سخت‌گیرانه در برخورد با قاچاقچیان

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر لزوم حمایت از تولیدکنندگان داخلی و اتخاذ قوانین سخت گیرانه در برخورد با قاچاقچیان تأکید کرد.                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر لزوم حمایت از تولیدکنندگان داخلی و اتخاذ قوانین سخت گیرانه در برخورد با قاچاقچیان تأکید کرد.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛سرهنگ کارآگاه  مهدی قدمی رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به اینکه قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصوب  3 دی ماه سال 1392 است، اظهار داشت: تصویب این قانون در واقع برای ارگان ها و دستگاه های مسئول شرح وظایفی را تعریف و تبیین کرد.

وی با بیان اینکه در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز بیش از 22 سازمان عضویت دارند، تصریح کرد: ناجا به عنوان یکی از اعضای این ستاد محسوب می شود و باید سهم دیگر دستگاه های عضو نیز در این مبارزه به درستی مشخص شود.

نقش موثر اصحاب رسانه در مقابله با قاچاق کالا و ارز

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد: محور برنامه های این پلیس پیشگیری از ورود و کشف کالای قاچاق است در حالی که باید با تمرکز بر سیاست های اقتصادی دولت، قوانین گمرکی و … به دنبال راه حل های دیگری بود.

وی، نقش اصحاب رسانه را در تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز موثر و بی بدیل دانست و گفت: فرهنگ سازی در راستای حمایت از تولید ملی و … وظیفه خطیر اصحاب رسانه است.

مبارزه با قاچاق کالا و ارز؛ راهکار تحقق اقتصاد مقاومتی

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تصریح کرد: اطلاع رسانی و آگاهی بخشی عمومی و استفاده از مشارکت مردمی کارآمدترین راهکار برای مقابله با این معضل است.

قدمی با بیان اینکه کاهش جرایم، دغدغه اصلی نیروی انتظامی است، گفت: تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی با مقابله با قاچاق کالا و ارز میسر خواهد بود.

راه اندازی قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا به دستور فرمانده ناجا

وی تاکید کرد: پیامدهای منفی قاچاق و ضربه ای که بر بدنه اقتصاد وارد می کند بر کسی پوشیده نیست و عزم پلیس در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل مزین شده، تشدید مقابله با قاچاق کالا است.

لزوم حمایت از تولید کنندگان داخلی و اتخاذ قوانین سخت گیرانه در برخورد با قاچاقچیان

این مقام انتظامی اضافه کرد: باید با اتخاذ قوانین بازدارنده در راستای ورود کالای خارجی از تولید کننده داخلی حمایت شود.

قدمی برخورد قاطع با قاچاقچیان و وضع قوانین سخت در برخورد با کسانی که اقدام به قاچاق کالا می کنند را نیز موثر دانست و گفت: مبارزه با این معضل باید مردمی شود.

انتهای پیام/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه