رفتن به بالا
  • Saturday - 21 May 2016 - 12:30
  • کد خبر : ۳۷۳۰۴
4559747_245

لینک کوتاه:
ایرانی ها از تجمع مسلمانان برای فتنه انگیزی استفاده می کنند؛

لفاظی وقیحانه خطیب مسجد الحرام: ایرانی ها از تجمع مسلمانان برای فتنه انگیزی استفاده می کنند

خطیب مسجد الحرام در اظهاراتی موهوم مدعی شد ایرانی ها با سوء استفاده از مراسم حج تلاش می کنند نگاه ها را از مشکلات داخلی کشورشان به سمتی دیگر برگردانند.                                                   […]

به گزارش هزار نیوز ؛

خطیب مسجد الحرام در اظهاراتی موهوم مدعی شد ایرانی ها با سوء استفاده از مراسم حج تلاش می کنند نگاه ها را از مشکلات داخلی کشورشان به سمتی دیگر برگردانند.

                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ خطیب مسجد الحرام در اظهاراتی وقیحانه علیه مردم کشورمان مدعی شد ایرانی ها از مراسم حج برای اهداف سیاسی و فتنه انگیزی میان مسلمانان استفاده می کنند.
“صالح بن حمید،” خطیب نماز جمعه مسجد الحرام روز گذشته بدون آنکه بطور مستقیم نامی از ایرانی ها ببرد، در اظهاراتی موهوم گفت: موسم حج میدانی برای اختلافات و تصفیه حساب نیست. اینها می آیند و تلاش دارند نگاه ها را از مشکلاتی که در کشورشان وجود دارد، برگردانند.
وی در ادامه سخنان طعنه آمیز خود به ایرانی ها مدعی شد: آنها تلاش دارند از تجمع مسلمانان و موسم عبادت، برای اهدافی سیاسی و ایجاد تشویش و ناآرامی با هدف فتنه انگیزی و اختلاف استفاده کنند.
وی با اشاره ضمنی به مراسم برائت از مشرکین، دعای کمیل و نشریه زائر که از سوی مقامات کشورمان میان حجاج پخش می شود، برگزاری تظاهرات، تجمع ها و سردادن شعارهایی که به گفته وی در دین خدا جایی ندارد را محکوم کرد.
وی در پایان اظهارات ادعایی و موهوم خود علیه ایرانی ها، از سیاست عربستان در خصوص مقابله با هر طرفی که سعی در برهم زدن امنیت اماکن مقدسه و بازی با امنیت حجاج و زوار را دارد، تقدیر کرد.
پس از آن که علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشورمان اعلام کرد شرایط برای حج امسال مهیا نیست، عربستان مدعی شد این کشور مانع حضور زوار ایرانی نشده و تهران قصد دارد از مراسم حج برای فشار بر سعودی ها استفاده کند.
انتهای پیام/منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه