رفتن به بالا
  • Tuesday - 3 May 2016 - 09:36
  • کد خبر : ۳۶۴۸۸
IMG08471123

لینک کوتاه:
عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت:

مجلس دهم دو فراکسیون محوری خواهد داشت/ لاریجانی رئیس مجلس می‌شود

 عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت با تإکید بر این مطلب که لاریجانی رئیس مجلس دهم است، گفت: مجلس دهم دو فراکسیون محوری خواهد داشت و بقیه فراکسیون‌ها در سایه اصولگرایی و اصلاح طلبی اداره خواهند شد. به گزارش هزار نیوز ؛ حجت الاسلام حسین سبحانی نیا، عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت در گفتگو […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت با تإکید بر این مطلب که لاریجانی رئیس مجلس دهم است، گفت: مجلس دهم دو فراکسیون محوری خواهد داشت و بقیه فراکسیون‌ها در سایه اصولگرایی و اصلاح طلبی اداره خواهند شد.

به گزارش هزار نیوز ؛ حجت الاسلام حسین سبحانی نیا، عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت در گفتگو با خبرگزاری  دانشجو، در خصوص فراکسیون‌های مجلس دهم گفت: معتقدم مجلس دهم دو فراکسیون محوری خواهد داشت و بقیه فراکسیون‌ها در سایه اصولگرایی و اصلاح طلبی اداره خواهند شد.

 
وی در ادامه افزود: همواره در دوره‌های مجلس بحث‌هایی در خصوص شکل گرفتن فراکسیون مستقلی مطرح می‌شود اما هیچگاه فراکسیونی به معنای واقعی استقلال نداشته‌ایم.
سبحانی نیا بیان کرد: برنامه‌ها و اقدامات مجلس با دو فراکسیون شکل و اجرایی خواهد شد.

 
وی با اشاره به فضای موجود مجلس گفت: به دلیل تجارب موجود لاریجانی و منطقی اداره کردن مجلس و تعاملات با دولت و در نظر گرفتن مصالح نظام آقای لاریجانی شانس بیشتری برای تکیه زدن به کرسی ریاست مجلس را دارد.

 

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه