رفتن به بالا
  • Wednesday - 4 May 2016 - 08:44
  • کد خبر : ۳۶۵۲۷
IMG11544992

لینک کوتاه:
تهیه‌کننده برنامه محله گل و بلبل:

«محله گل و بلبل» با ۸۱ درصد بیننده تعطیل شد/ چرا دولت پول نمی‌دهد؟

 تهیه‌کننده برنامه «محله گل و بلبل» گفت: به خاطر بی‌اعتنایی دولت و نمایندگان مجلس داریم ۰-۶ بازنده می‌شویم و همه فضا را به شبکه‌های ماهواره‌ای واگذار می‌کنیم. به گزارش هزار نیوز ؛ مسلم آقاجان زاده، تهیه‌کننده برنامه «محله گل و بلبل»، در گفت‌و‌گو با  خبرگزاری دانشجو گفت: می‌خواهم به مخاطبان و مسئولان خبر بدهم که برنامه […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 تهیه‌کننده برنامه «محله گل و بلبل» گفت: به خاطر بی‌اعتنایی دولت و نمایندگان مجلس داریم ۰-۶ بازنده می‌شویم و همه فضا را به شبکه‌های ماهواره‌ای واگذار می‌کنیم.

به گزارش هزار نیوز ؛ مسلم آقاجان زاده، تهیه‌کننده برنامه «محله گل و بلبل»، در گفت‌و‌گو با  خبرگزاری دانشجو گفت: می‌خواهم به مخاطبان و مسئولان خبر بدهم که برنامه «محله گل و بلبل» با 81 درصد بیننده تعطیل شد. به خاطر اینکه دولت همه چیز را سیاسی می‌بیند. حتی فرهنگ را هم سیاسی کرده است. صدا و سیما هم که پول ندارد. از کجا بیاورد؟ چرا دولت بودجه صدا و سیما را نمی‌دهد؟

آقاجان‌زاده ادامه داد: به خاطر بی‌اعتنایی دولت و نمایندگان مجلس داریم 0-6 بازنده می‌شویم و همه فضا را به شبکه‌های ماهواره‌ای واگذار می‌کنیم.

 تهیه کننده برنامه «محله گل و بلبل» در پایان گفت: صدا و سیما مجبور شده به خاطر بی‌پولی تولیداتش را محدود کند. برای اینکه دولت درکی از جنگ رسانه‌ای ندارد. نمی‌شود در برنامه‌های کودک و نوجوان اسپانسر گرفت و تبلیغات کرد. این برنامه‌ها به حمایت دولت نیاز دارند.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه