رفتن به بالا
  • Sunday - 15 May 2016 - 08:51
  • کد خبر : ۳۶۸۱۷
IMG13001156

لینک کوتاه:
پاک‌نیت بازیگر سریال شهرزاد:

«مدافعان حرم» مدافعان عقاید و آرمان‌های یک ملتند/ دلایل موفقیت سریال «شهرزاد»

بازیگر سریال شهرزاد گفت: دولت باید از خانواده مدافعان حرم حمایت کند. باید از افرادی که مدافعان عقاید و آرمان‌های یک ملتند دفاع کرد.  به گزارش هزار نیوز ؛ محمود پاک‌نیت، بازیگر سینما و تلویزیون، در گفت‌و‌گویی با اشاره به موفقیت سریال «شهرزاد» و اقبال مخاطبان از آن گفت: سریال «شهرزاد» کار خوبی از آب درآمده که […]

به گزارش هزار نیوز ؛

بازیگر سریال شهرزاد گفت: دولت باید از خانواده مدافعان حرم حمایت کند. باید از افرادی که مدافعان عقاید و آرمان‌های یک ملتند دفاع کرد.

 به گزارش هزار نیوز ؛ محمود پاک‌نیت، بازیگر سینما و تلویزیون، در گفت‌و‌گویی با اشاره به موفقیت سریال «شهرزاد» و اقبال مخاطبان از آن گفت: سریال «شهرزاد» کار خوبی از آب درآمده که دلایل مختلفی دارد. اولاً متن بسیار خوبی دارد. عوامل تولید هم حرفه ای و کاربلد هستند. اما در نهایت آنچه خیلی مهم است نویسنده و کارگردان کار است که پرقدرت هستند.

بازیگر سریال شهرزاد با بیان اینکه حسن فتحی هم نویسنده خوبی است، هم کارگردانی قابل، افزود: از آنجایی که آقای فتحی قبل از ورود به سینما در حوزه نقد فیلم و تئاتر فعالیت داشته‌اند، آدم نکته بینی هستند.

پاک‌نیت درباره سیاسی بودن سریال شهرزاد گفت: کار مقطع زمانی دارد و تاریخچه‌ای آن مشخص است. با این حال کل قصه بیشتر عاشقانه است تا سیاسی.

این بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص مدافعان حرم گفت: همه ما وظیفه‌ای انسانی و اسلامی داریم. این وظیفه باید به نحو احسن انجام شود. الان این وظیفه افتاده در سوریه و عزیزان ما، چه ایرانی، چه افغانی، با خواست خودشان رفته‌اند برای دفاع. آنها برای انجام وظیفه شرعی و انسانی‌شان رفته‌اند. مثل زمان جنگ که بچه‌ها می‌رفتند و شهید می‌شدند.

او ادامه داد: بچه‌های مدافع حرم خانواده و زن و بچه دارند. دولت باید از خانواده مدافعان حرم حمایت کند. باید از افرادی که مدافعان عقاید و آرمان‌های یک ملتند دفاع کرد. کشور ما هم یک کشور مذهبی است. ما خودمان را مسلمان می‌دانیم. اینکه به اینها کمک شود معنایش این نیست که به خاطر پول رفته‌اند.

پاک‌نیت در پایان گفت: به تازگی مشغول بازی در سریالی به نام «پریا» هستم به کارگردانی آقای «حسین سهیلی زاده» که اطمینان دارم کار خوبی از آب در می آید.

انتهای متن/منبع:خبرگزاری دانشجو

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه