رفتن به بالا
  • Saturday - 28 May 2016 - 10:52
  • کد خبر : ۳۷۶۵۴
139406111653221976014514

لینک کوتاه:
رئیس آژانس جاسوسی آلمان:

مسابقات یورو ۲۰۱۶ در تیررس داعش قرار دارد

رئیس آژانس اطلاعات داخلی آلمان هشدار داد که گروه تروریستی داعش مسابقات فوتبال یورو ۲۰۱۶ در فرانسه را زیر نظر قرار داده است.                                                       اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس آژانس اطلاعات داخلی آلمان هشدار داد که گروه تروریستی داعش مسابقات فوتبال یورو ۲۰۱۶ در فرانسه را زیر نظر قرار داده است.

                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ هانس جورج ماسن رئیس سرویس اطلاعات داخلی آلمان در حالی نسبت به خطر حملات تروریستی احتمالی داعش در زمان برگزاری مسابقات فوتبال یورو 2016 میلادی هشدار داده است که رئیس سازمان جاسوسی فرانسه نیز تاکید کرده است که تدابیر امنیتی برای مقابله با بمبگذاری های احتمالی در مناطق پرازدحام، تشدید شده است.

البته ماسن تصریح کرد: هنوز هیچ سند و مدرک قاطعی وجود ندارد که نشانگر برنامه ریزی داعش برای انجام حملات تروریستی در زمان برگزاری مسابقات یورو 2016 باشد.

وی افزود: ما می دانیم که مسابقات فوتبال قهرمانی اروپا در تیررس داعش قرار دارد.

برنارد کازنیو وزیر کشور فرانسه نیز پیش از این تاکید کرد: بیش از 60 هزار نیروی پلیس برای برقراری امنیت این مسابقات مستقر خواهند شد. فرانسه همه اقدامات ممکن را برای جلوگیری از وقوع حمله تروریستی در جریان برگزاری این مسابقات انجام خواهد داد.

وی گفت: هدف ما این است که مسابقات یورو یک گردهمایی بسیار بزرگ است ولی ما به مردم فرانسه باید حقیقت را بگوییم. احتیاط صفر به معنای خطر 100 درصدی است ولی احتیاط 100 درصد به معنای صفر شدن خطر نیست. ما هر اقدامی را برای جلوگیری از وقوع حمله تروریستی انجام می دهیم و برای واکنش آماده هستیم. بیش از 60 هزار پلیس روی زمین خواهند بود.

در حملات تروریستی نوامبر گذشته در شهر پاریس، ورزشگاه استودو فرانس نیز توسط تروریست های داعش هدف قرار گرفت. البته عاملان انتحاری موفق به ورود به ورزشگاه و منفجر کردن وسایل انفجاری نشدند.

نمایندگان پارلمان فرانسه به تازگی طرحی را تصویب کردند که بر اساس آن حالت فوق العاده به مدت دو ماه تمدید خواهد شد و تا 26 جولای ادامه خواهد یافت.

مسابقات فوتبال قهرمانی اروپا قرار است طی روزهای 10 ژوئن تا 10 جولای در فرانسه برگزار شود و تور دوچرخه سواری فرانسه نیز طی روزهای 2 جولای تا 24 جولای برگزار می شود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه