رفتن به بالا
  • Tuesday - 17 May 2016 - 10:06
  • کد خبر : ۳۷۰۱۰
4538328_188

لینک کوتاه:

مشاور سعودی پاسخ داد!/چگونه زنان خود را کتک بزنید؟+ تصاویر

یک مشاور امور زناشویی سعودی بر این باور است در صورتی که زنان خود را با مردان برابر بدانند باید کتک بخورند! به گزارش هزار نیوز ؛ به نقل از پایگاه اینترنتی دیکانکرونیکل؛ چندی پیش ویدئویی در شبکه ملی عربستان پخش شد که در آن یک مشاور خانواده روشی را برای کتک زدن زنان و تأدیب آن‌ها […]

به گزارش هزار نیوز ؛

یک مشاور امور زناشویی سعودی بر این باور است در صورتی که زنان خود را با مردان برابر بدانند باید کتک بخورند!

به گزارش هزار نیوز ؛ به نقل از پایگاه اینترنتی دیکانکرونیکل؛ چندی پیش ویدئویی در شبکه ملی عربستان پخش شد که در آن یک مشاور خانواده روشی را برای کتک زدن زنان و تأدیب آن‌ها ارائه کرد.

این ویدئو در ماه فوریه (بهمن 94) و در ماه آوریل (فروردین 95) به وسیله موسسه تحقیقاتی خاورمیانه در واشینگتن شناسایی شد و واکنش‌های متعددی را به دنبال داشت. دولت عربستان نیز پخش این ویدئو را از شبکه ملی این کشور تأیید کرد.

در این ویدئو خالد الثقبی—مشاور خانواده—راهکارهایی را برای کتک زدن زنان و تأدیب آن‌ها ارائه می‌دهد. در بخشی از این ویدئو او می گوید: کتک زدن زن امری بسیار خطرناک است که گاهی اوقات باعث ناراحتی مرد می‌شود ولی این واکنش باید در یک مورد حتماً اجرا شود و آن زمانی است که زن حقوق خود را با مرد (همسرش) برابر بداند. اما به خواست خدا و با ارائه روشی می‌توان از این پل به سادگی عبور کرد و زنان را به‌گونه‌ای که آسیب جدی نبینند کتک زد. مردان برای کتک زدن زنان باید شرایط اسلامی ضرب و شتم را رعایت کنند.

این مشاور سعودی خانواده می‌افزاید: ضرب و شتم زنان نباید با اجسام سخت مانند میله یا چوب ضخیم باشد. ابزار ضرب و شتم باید چوبی به قطر یک خلال‌دندان و یا یک دستمال باشد. برای کتک زدن زنان نباید از دست استفاده کرد.

چگونه زنان خود را کتک بزنید؟ پاسخ مشاور سعودی +تصاویر

چگونه زنان خود را کتک بزنید؟ پاسخ مشاور سعودی +تصاویر

خالد الثقبی هدف از کتک زدن زنان را تأدیب آن‌ها قلمداد می‌کند و بر این باور است که مردان نباید خشم خود را با ضرب و شتم آن‌ها تخلیه کنند و تنها در صورتی که زنان خود را با مردان برابر بدانند باید کتک بخورند!

انتهای متن/منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه