رفتن به بالا
  • Monday - 23 May 2016 - 08:08
  • کد خبر : ۳۷۳۴۷
IMG20242012

لینک کوتاه:
فرمانده نیروی زمینی ارتش:

منتظر فرمان رهبر انقلاب برای آزادی قدس هستیم/ داعش و النصره کوچکند؛ دشمن اصلی ما آمریکا و اسرائیل است

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه این نیرو برای انجام مأموریت، محدود به مرزها نخواهد بود، گفت: ما منتظر فرمان رهبر انقلاب برای آزادی قدس هستیم.     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز ؛ امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه اولین روز […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه این نیرو برای انجام مأموریت، محدود به مرزها نخواهد بود، گفت: ما منتظر فرمان رهبر انقلاب برای آزادی قدس هستیم.

    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز ؛ امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه اولین روز از رزمایش این نیرو که در منطقه عمومی کاشان و اصفهان در حال برگزاری است، با حضور در جمع خبرنگاران ضمن تأکید بر آمادگی کامل نیروهای مسلح به خصوص نزاجا برای مقابله با هرگونه تهدید احتمالی، گفت: نیروی زمینی ارتش برای انجام مأموریت، محدود به مرزها نمی‌ماند و ما طی هفته‌ای اخیر شاهد بودیم که نیروهای نوهد ارتش در کنار نیروی قدس سپاه مأموریت مستشاری خود را در سوریه به خوبی انجام دادند.

 

وی با بیان اینکه دشمن عزم خود را برای صدمه به نظام جمهوری اسلامی جزم کرده است، گفت: گزینه‌های نظامی آنها سال‌هاست که روی میز است اما اگر آمریکا جرأت حمله به ایران را ندارد به دلیل آمادگی نیروهای مسلح، بسیجیان، سربازان و انگشت‌های روی ماشه است.

 

وی خاطرنشان کرد‌: در سال ۲۰۰۱ آمریکا قصد حمله به ایران را داشت اما آمادگی نیروهای مسلح آنها را پشیمان کرد.

 

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: بعد از این اتفاق آمریکایی‌ها تغییر روش دادند و گروهک‌های تروریستی را به راه انداختند که کشورهای مرتجعی نظیر عربستان و قطر هم به آنها کمک می‌کنند.

 

پوردستان با بیان اینکه ما منتظر فرمان رهبر انقلاب برای آزادی قدس هستیم، گفت: داعش و النصره دشمن‌های کوچکی هستند. ما دشمن اصلی را آمریکا و اسرائیل می‌دانیم و خود را برای مقابله با شیطان بزرگ آماده می‌کنیم.

انتهای متن/منبع:خبرگزاری دانشجو

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه