رفتن به بالا
  • Sunday - 15 May 2016 - 08:32
  • کد خبر : ۳۶۸۰۱
4522006_775

لینک کوتاه:
جرج کلونی:

نظر جالب جرج کلونی درباره مسلمانان

بازیگر سرشناس هالیوود از دونالد ترامپ به دلیل مواضع ضد اسلامی اش انتقاد کرد. به گزارش هزار نیوز ؛ به نقل از العالم، جورج کلونی — بازیگر مشهور هالیوود — با انتقاد از دونالد ترامپ — کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا– به دلیل مواضع ضد اسلامی اش گفت: «مسلمانان ترس ندارند». بر این اساس،  کلونی که برای شرکت […]

به گزارش هزار نیوز ؛
بازیگر سرشناس هالیوود از دونالد ترامپ به دلیل مواضع ضد اسلامی اش انتقاد کرد.
به گزارش هزار نیوز ؛ به نقل از العالم، جورج کلونی — بازیگر مشهور هالیوود — با انتقاد از دونالد ترامپ — کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا– به دلیل مواضع ضد اسلامی اش گفت: «مسلمانان ترس ندارند».
بر این اساس،  کلونی که برای شرکت در جشنوارۀ سینمایی کن در فرانسه حضور دارد، در یک نشست مطبوعاتی، با بیان اینکه «ترامپ رئیس جمهور نخواهد شد»، افزود: «ما از مسلمانان، مهاجران و زنان نمی ترسیم». او، همچنین، تأکید کرد که ترامپ نخواهد توانست با ترس کاذبی که در حال ایجاد کردن آن میان مردم آمریکاست، رأی آنان را به دست آورد.
جورج کلونی و همسرش امل، که یک وکیل لبنانی الاصل، است، ماه گذشته در کمپین جمع آوری میلیون ها دلار برای ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون، که سعی می کند نامزد حزب دموکرات شود، شرکت کرده اند.
سخنانی که ترامپ در جریان مبارزات انتخاباتی اش علیه مسلمانان و مهاجران بیان کرد، جنجال های گسترده ای در داخل و خارج آمریکا بر پا کرده است. در یکی از این سخنان، او خواستار “راه ندادن مسلمانان به آمریکا” شده بود.
انتهای متن/منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه