رفتن به بالا
  • Monday - 30 May 2016 - 11:24
  • کد خبر : ۳۷۷۹۵
635845883367941843

لینک کوتاه:
دکتر تارم امام جمعه بردسیر:

نهضت امام راحل از 15 خرداد شروع شد/مسؤولان وصیتنامه امام را مطالعه و عمل کنند

امام جمعه بردسیر گفت: آغاز انقلاب اسلامی و نهضت امام راحل از 15 خرداد شروع شد و این روز نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است. به گزارش هزار نیوز ؛ حجت‌الاسلام دکتر میثم تارم روز گذشته در جلسه شورای اداری شهرستان بردسیر گفت : آغاز انقلاب اسلامی و نهضت امام راحل از 15 خرداد شروع شد و […]

به گزارش هزار نیوز ؛

امام جمعه بردسیر گفت: آغاز انقلاب اسلامی و نهضت امام راحل از 15 خرداد شروع شد و این روز نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش هزار نیوز ؛ حجت‌الاسلام دکتر میثم تارم روز گذشته در جلسه شورای اداری شهرستان بردسیر گفت : آغاز انقلاب اسلامی و نهضت امام راحل از 15 خرداد شروع شد و این روز نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.

امام جمعه بردسیر گفت: رحلت امام منتهی به سالروز قیام 15 خرداد شده و مسئولان و مردم باید این تقارن را حائز اهمیت دانسته و نگاه ویژه به آن داشته باشند.

تارم با بیان اینکه گرامیداشت یاد امام راحل و شهدا کمترین وظیفه هر مسلمان انقلابی و ایرانی است، افزود: سیره امام راحل و شهدا باید به نسل جوان منتقل شود.

وی ابراز داشت: قانون‌گرایی در سیره امام راحل یکی از اصول زندگی و رفتاری، بسیار حائز اهمیت و بی‌نظیر است و تخلف از نظام مقدس جمهوری اسلامی حرام شرعی است.

حجت السلام تارم از آموزش و پرورش درخواست کرد، نسبت به انتقال اندیشه و سیره امام راحل به نسل جوان اهتمام لازم را داشته باشند.

وی بیان داشت: امام راحل نسبت به بیت‌المال مسلمانان و حقوق عمومی بسیار حساس بودند و مسئولان باید این مهم را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

امام جمعه بردسیر از مسؤولان خواست وصیتنامه سیاسی عبادی امام راحل را مطالعه و به آن عمل کنند.

در پایان جلسه شورای اداری از مدیران نمونه شهرستان بردسیر که در حوزه‌های مختلف حائز کسب رتبه‌های برتر شهرستانی و استانی شده بودند و همچنین از مشترکان خوش حساب اداره برق تقدیر به عمل آمد.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه