رفتن به بالا
  • Monday - 16 May 2016 - 10:50
  • کد خبر : ۳۶۹۰۷
IMG17325305

لینک کوتاه:

هاشمی در موقعیتی نیست که فائزه را مهار کند

هاشمی رفسنجانی در موقعیتی نیست که فائزه را مهار کند؛ فائزه یک فرد نیست، نمادی است از جریانی که برانگیخته شده تا زیر پوشش اعتدال، به افراطی ترین شکل ممکن از ایران انقلاب‌زدایی کند.  به گزارش هزار نیوز ؛ مهدی محمدی طی یادداشتی کوتاه نوشت:   روح برجام در حال ظاهر شدن است. دیدار فائزه هاشمی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

هاشمی رفسنجانی در موقعیتی نیست که فائزه را مهار کند؛ فائزه یک فرد نیست، نمادی است از جریانی که برانگیخته شده تا زیر پوشش اعتدال، به افراطی ترین شکل ممکن از ایران انقلاب‌زدایی کند.

 به گزارش هزار نیوز ؛ مهدی محمدی طی یادداشتی کوتاه نوشت:

 

روح برجام در حال ظاهر شدن است. دیدار فائزه هاشمی با بهاییان نشانه ای است از مرزهایی که باید برای شکل گیری دوران پسابرجام درنوردیده شود؛ همان دورانی که به گفته هنری کیسینجر قرار است ایران را از یک “نهضت” به یک “کشور” بدل کند.

 

هاشمی رفسنجانی در موقعیتی نیست که فائزه را مهار کند. فائزه یک فرد نیست، نمادی است از جریانی که برانگیخته شده تا زیر پوشش اعتدال، به افراطی ترین شکل ممکن از ایران انقلاب زدایی کند.

 

این حقیقت برجام به روایت امریکاست. فائزه، همان پدر است که نقاب از رخ برکشیده و ملاحظه کاری را کنار گذاشته است.

 

فائزه نماد رادیکالیسم اسراییل است (به یاد بیاورید که بهاییت حزب اسراییل است در ایران) در مقابل تزویر امریکا؛ لازم نیست فائزه چیزی را جبران کند، این هاشمی است که باید فائزه را جبران کند!؛ و البته نمی تواند.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه