رفتن به بالا
  • Saturday - 21 May 2016 - 12:32
  • کد خبر : ۳۷۳۳۷
139306232113087653637134

لینک کوتاه:
استاندار کرمان:

کرمان از استان‌های هدف در بحث اقتصاد مقاومتی است/ صنعت و معدن موظف به شناسایی واحدهای صنعتی راکد و نیمه فعال در استان است

استاندار کرمان با اشاره به قرار گرفتن استان کرمان در لیست استان‌های پایلوت اقتصاد مقاومتی گفت: اداره کل صنعت و معدن، موظف به شناسایی واحدهای صنعتی راکد و نیمه فعال در استان است.                                             […]

به گزارش هزار نیوز ؛

استاندار کرمان با اشاره به قرار گرفتن استان کرمان در لیست استان‌های پایلوت اقتصاد مقاومتی گفت: اداره کل صنعت و معدن، موظف به شناسایی واحدهای صنعتی راکد و نیمه فعال در استان است.

                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان صبح امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی استان کرمان اظهار داشت: قرار گرفتن استان کرمان در کنار استان‌های مطرح در زمینه اقتصاد مقاومتی بزرگترین دست آورد سفر هیئت دولت به کرمان است.

وی افزود: این موضوع سبب می‌شود علاوه بر اقداماتی که در گذشته بر اساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان انجام می‌گرفت، با گشایش بیشتر و سرعت بهتر پی‌گیری و اجرایی شود.

رزم حسینی اقتصاد مردمی را از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: آسیب شناسی اقتصادی در استان و شناسایی واحدهای راکد صنعتی در اسرع وقت ضروری است.

وی با بیان اینکه جلسه اقتصاد مقاومتی استان هر هفته و بیشتر پنجشنبه‌ها تشکیل می‌شود تاکید کرد: اداره صنعت و معدن استان موظف به شناسایی تک تک واحدهای راکد و نیمه تعطیل در استان است و باید طی دو هفته آینده گزارشی کامل از این واحد ها و دلیل تعطیلی آنها را به استانداری اعلام کند.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه تکلیف استان در شناسایی این واحد ها باید هر چه سریعتر معلوم شود، گفت: برنامه بعدی ما، آسیب شناسی و رفع موانع تولید آنها به تناسب تعداد و اولویت بندی سالانه است.

ویبیان کرد: در بحث رسانه‌ای فضایی ایجاد شود تا سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در کرمان رغبت کنند و همچنین فرهنگ اقتصاد مقاومتی در استان ترویج شود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه