رفتن به بالا
  • Wednesday - 18 May 2016 - 11:44
  • کد خبر : ۳۷۱۰۶
4544654_182

لینک کوتاه:
رزم‌حسینی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد

کرمان مجدانه به‌دنبال تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی

استاندار کرمان از پیگیری جدی اقتصاد مقاومتی در استان متبوعش خبر داد.                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزارنیوز؛علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان  با اشاره به […]

به گزارش هزار نیوز ؛

استاندار کرمان از پیگیری جدی اقتصاد مقاومتی در استان متبوعش خبر داد.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان  با اشاره به ابلاغیه معاون اول رئیس جمهور به منظور تطبیق برنامه دستگاه‌های اجرایی برای تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: در پی ابلاغیه جهانگیری، ستاد اقتصاد مقاومتی در تمامی استانهای کشور تشکیل شد.
وی افزود: پس از این ابلاغیه و تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی استانها، استانداری کرمان هم جلساتی را دو هفته یکبار برای بررسی و اجرای اقتصاد مقاومتی برگزار می‌کند.
استاندار کرمان تصریح کرد: بر این اساس مقرر شد که استانداری، پیگیری پروژه‌ها، برنامه‌های وزارتخانه‌ها و… را طبق سیاست اقتصاد مقاومتی بررسی و اجرا کند تا در نتیجه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری محقق شود.
گفتنی است، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور طی ابلاغیه‌هایی جداگانه به دستگاه‌های اجرایی، تصویب نامه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ناظر به پروژه‌های اولویت دار برنامه‌های ملی اقتصاد مقاومتی که در آن وظایف و تکالیف هر یک از دستگاه‌ها برای اجرای این پروژه‌ها به وضوح مشخص شده است را ابلاغ کرد.
انتهای پیام/منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه