رفتن به بالا
  • Sunday - 19 June 2016 - 09:54
  • کد خبر : ۳۹۳۹۵
139412161701105817284334

لینک کوتاه:
قائم‌مقام سازمان امداد و نجات

آغاز پرواز ۵ بالگرد جدید امدادی تا یک ماه آینده / بالگردهایی با قابلیت فرود در آب

قائم‌مقام سازمان امداد و نجات هلال احمر از آغاز پرواز ۵ فروند بالگرد جدید امدادی تا یک ماه آینده که قابلیت فرود در آب را نیز دارند، خبر داد.                                                     […]

به گزارش هزار نیوز ؛

قائم‌مقام سازمان امداد و نجات هلال احمر از آغاز پرواز ۵ فروند بالگرد جدید امدادی تا یک ماه آینده که قابلیت فرود در آب را نیز دارند، خبر داد.

                                                       اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛مرتضی سلیمیدرباره سرنوشت خریدهای امدادی سازمان امداد و نجات علی الخصوص در زمینه بالگردهای امدادی اظهار داشت: خرید 5 فروند بالگرد امدادی جدید از نوع 412 قطعی شده است و این بالگردها وارد ایران شده است.

وی ادامه داد: 4 فروند در روند گذراندن ساعات آموزشی خود هستند و باید خلبانان هر بالگرد 20 ساعت آموزش پروازی لازم را فراگیرند و یک بالگرد نیز هم اکنون در اختیار شرکت پنها است تا کارهای لازم روی آن صورت پذیرد.

قائم‌مقام سازمان امداد و نجات هلال احمر درباره به‌کارگیری این بالگردهای جدید امدادی و قابلیت‌های آنها توضیح داد: این بالگردها از نوع 412 و با قابلیت پرواز و امکان فرود بر روی آب را دارند و امیدواریم پس از گذارندن دوره 20 ساعته آموزشی برای در اختیار گذاشتن به برخی استانها تا یک ماه آینده این بالگردها عملیاتی شود و وارد ناوگان امدادی کشور شوند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه