رفتن به بالا
  • Wednesday - 15 June 2016 - 09:53
  • کد خبر : ۳۹۰۸۸
139412021156435957170234

لینک کوتاه:
فروش هواپیماهای بوئینگ/

آمریکا از توضیح درباره مجوز فروش هواپیماهای بوئینگ به ایران طفره رفت

وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که نمی‌تواند درباره این مساله توضیح دهد که آیا بوئینگ مجوز لازم برای فروش هواپیماهای تجاری به ایران را به دست آورده است یا نه.                                                   […]

به گزارش هزار نیوز ؛

وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که نمی‌تواند درباره این مساله توضیح دهد که آیا بوئینگ مجوز لازم برای فروش هواپیماهای تجاری به ایران را به دست آورده است یا نه.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ جان کربی سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز سه شنبه در سخنانی تاکید کرد: وزارت خارجه آمریکا نمی تواند درباره اینکه آیا شرکت بوئینگ مجوز لازم برای فروش هواپیما به ایران را کسب کرده است یا نه، صحبت کند ولی توافق هسته‌ای با ایران مجوز فروش هواپیمای تجاری به ایران را بر مبنای مورد به مورد، می‌دهد.

اظهارات سخنگوی وزارت خارجه آمریکا پس از آن است که ایران اعلام کرده است با شرکت بوئینگ برای عرضه هواپیماهای تجاری به توافق رسیده است تا برای نخستین بار در دهه های اخیر، آسمان ایران به روی هواپیماهای بوئینگ باز شود.

کربی افزود: توافق ایران اجازه مجوز مورد به مورد به اشخاص و شرکت‌هایی را که به دنبال صادرات، صادرات مجدد، فروش، اجاره یا انتقال هواپیماهای تجاری به ایران هستند را می‌دهد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه