رفتن به بالا
  • Thursday - 9 June 2016 - 10:40
  • کد خبر : ۳۸۴۷۰
4658402_145

لینک کوتاه:
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان؛

آموزش پدافند غیر عامل در 3 هزار مدرسه

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: دوره آموزشی پدافند غیر عامل در سه هزار و 160 مدرسه استان طی امسال برگزار شده است.                                                        اخبار هزار نیوز  را […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: دوره آموزشی پدافند غیر عامل در سه هزار و 160 مدرسه استان طی امسال برگزار شده است.

                                                       اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ محمد محسن بیگی در نشست گارگروه فرهنگی، آموزشی و اجتماعی پدافند غیر عامل استان افزود:تهیه و تدوین برنامه های فرهنگی مناسب با فرهنگ عمومی استان برای مقابله با عملیات روانی و فرهنگی ضروری است.

وی از راه اندازی قرارگاه دفاع فرهنگی در استان با همکاری و مشارکت همه ی دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه فرهنگ، به منظورتقویت فرهنگ عمومی و مقابله با اقدامات فرهنگی دشمن خبر داد.

محسن بیگی از اجرای برنامه های پدافند غیر عامل به صورت ویژه در 125 مدرسه استان در سال تحصیلی آینده نیز خبر داد.

وی تصریح کرد: آموزش وپرورش استان کرمان آمادگی استفاده و استقبال از راهکار ها و برنامه های دستگاه های مختلف فرهنگی به منظور پرکردن اوقات فراغت، تقویت بنیه علمی دانش آموزان و توانمند سازی آنها در ارتباط با آسیب های اجتماعی را دارد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان یادآورشد: برنامه ریزی های لازم در راستای پرکردن اوقات فراغت بیش از 50 هزار دانش آموز در آموزش و پرورش استان با محور مهار آموزی انجام شده و دستگاه های اجرای دولتی و غیر دولتی نیز می توانند متناسب با فعالیت خود برای پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان برنامه ریزی کنند.

انتهای پیام/منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه